Rzeczywiście GAL PROPOLIS – warto pomyśleć zanim spróbujesz przyjąć do organizmu – OK?

Konsumenci szukają opinii o GAL PROPOLIS. I to nie budzi wątpliwości, bo gdy należy nabyć produkt, to warto poznać opinie innych klientów. Tymczasem opinie te bywają zdecydowanie różne. Jedni wychwalają GAL PROPOLIS a inni ludzie wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem pomogą wam ustalić własne zdanie. Czasami to zdanie innych przyjaciół przeważa o tym czy nabywamy czy też nie. Zapraszam do komentowania.
Układ pokarmowy to tzw. system połączonych funkcjonalnie narządów służących do przekazywania ustrojowi właściwej ilości H2O i substancji pokarmowych.
  Skład
1 kapsułka zawiera:odtłuszczone nasiona lnu – 450 mgpropolis – 50 mgOtoczka kapsulki: żelatyna
  Dawkowanie
2 kapsułki dziennie przed posiłkiem, popijajac dużą ilością wody. Po 2-3 miesiacach stosowania zaleca się zrobić 2-tygodniową przerwe w przyjmowaniu preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
  Uwaga
Preparatu nie powinny stosować osoby uczulone na produkty pochodzenia pszczelego i diabetycy.
  Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15oC do 25oC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  Wskazania
GAL PROPOLIS + LEN MIELONY dzięki zawartości mielonego lnu preparat zmniejsza uczucie łaknienia, pobudza perystaltykę jelit i ułatwia wypróżnianie. Jego właściwości powlekające i osłaniające sprawiają, iż korzystnie wpływa na błonę śluzową układu pokarmowego – wskazany przy podrażnieniach błony śluzowej żołądka i jelit. Może być stosowany w przypadku zaparć i otyłości.Propolis to także naturalny antybiotyk, działa przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, zwiększa odporność organizmu. Zalecany może być m. in. przy dolegliwościach górnych dróg oddechowych czy może stanach zapalnych. Suplement diety
System pokarmowy składa sie z przeróżnych elementow : jelit, watroby, żoładka, i trzustki, które wszystkie odgrywają rolę. Stluszczenie wątroby może być to rownież nadmierne odkładanie się zlogów tłuszczu w komorkach wątroby. Zazwyczaj nie może być ono znaczne i łatwo ow proces odwrocić. Dolegliwość na ogół przebiega nie dajac żadnych objawów. W niektórych przypadkach występują jednakże postacie ostre, cieżkie, które wywołują objawy chorobowe. Niekiedy stłuszczenie może doprowadzić do trwałego uszkodzenia watroby. W leczeniu glówne może być usunięcie przyczyny wywołującej chorobę, czyli m.in. zaprzestanie spożywania alkoholu, uregulowanie cukrzycy, prawidłowe odżywianie się, odpowiednie leczenie właściwe innych przewlekłych chorób.
System pokarmowy wypełnia istotną rolę w organiźmie. Bez niego zabrakłoby pokarmu. Przełykanie może być złożonym mechanizmem. Pierwsza jego faza może być świadoma i dobrowolna: podczas przeżuwania pożywienia język popycha kes pokarmu do podniebienia i dalej w kierunku gardła. Następnie zachodza po sobie różne automatyczne czynności: ścianki gardła zwężaja się i popychają pokarm do przełyku, podczas kiedy podniebienie miękkie unosi się, blokując dojście do jamy nosowej, nagłośnia – chrząstka działajaca jak zatyczka zamyka dojście do krtani, zapobiegając przypadkowemu przedostaniu się pożywienia do dróg oddechowych. W przełyku fale skurczów ścianek sprawiają, że pokarm przedostaje się w dół, aż w końcu trafia do żołądka. Ma on ksztalt długiej (długość przełyku to również ok. 25 cm czasami także 30 cm), wąskiej cewki, ktora ciagnie się od krtani gardła do wpustu żoładka na wysokości 10 i 11 kręgu piersiowego. Łączy on krtań gardla z wpustem żołądka, jego średnica może być zmienna, ponieważ ma on zdolność rozciagania się.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s