Zjawiskowo wręcz OLIMP HEPAPLUS o tym należy wiedzieć

Zatem OLIMP HEPAPLUS jest jednym z tych produktów o których warto coś powiedzieć. Czynimy zatem wszystko, by opisać go więc. Ta specyfikacja nie jest zbyt długa.
Układ pokarmowy to system połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu przekazywania ustrojowi odpowiedniej ilości tlenku wodoru i składników energetycznych.
  Skład
Substancje aktywne Informacja żywieniowa 1 kapsułka Ekstrakt karczocha (Cynara scolymus L.) standaryzowany na 5% cynaryny 350 mg Asparaginian L-ornityny 100 mg Tiamina (wit. B1) 0,55 mg (50% ZDS*) Ryboflawina (wit. B2) 0,7 mg (50% ZDS*) Niacyna (wit. B3) 8 mg (50% ZDS*) Kwas pantotenowy (wit. B5) 3 mg (50% ZDS*) Witamina B6 0,7 mg (50% ZDS*) * % ZDS – procent realizacji zalecanego dziennego spożycia
  Dawkowanie
1 kapsułka 1-2 razy dziennie w trakcie posiłku, popijając duża ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciagu dnia.
  Zastosowanie
Preparat polecany może być osobom dorosłym, dbającym o prawidlowe funkcjonowanie wątroby, jako uzupelnienie codziennej diety; w okresach codziennego albo okresowego narażenia wątroby na działanie szkodliwych substancji (ciężkostrawna dieta, leki, alkohol, używki); w zaburzeniach trawienia i wspomagajaco w zaburzeniach pracy wątroby.
  Działanie
Hepaplus™ wspomaga prawidłowe funkcjonowanie watroby i całego przewodu pokarmowego. Zapewnia to również kompozycja trzech grup składników, o synergistycznym działaniu, ktore przyspieszają usuwanie z organizmu toksyn i szkodliwych produktów przemiany i wykazują właściwości hepatoprotekcyjne, działając ochronnie i regeneracyjnie na komórki wątroby. Składniki zawarte w Hepaplus™ wspomagają również procesy żółciotwórcze i żółciopędne, poprzez co korzystnie wpływają na procesy trawienia, przyczyniając się do poprawy trawienia tłuszczów i produktów ciężkostrawnych. Tak stworzona formuła zapewnia wielokierunkowe wspomaganie funkcjonowanie wątroby i układu trawiennego. Dodatkowo uzupełnia niedobor witamin z grupy B, towarzyszący zaburzeniom pracy watroby.
  Opis
Olimp Hepaplus™ to również suplement diety zawierajacy w swoim skladzie ekstrakt karczocha standaryzowany na 5% cynaryny, asparaginian L-ornityny i kompleks witamin B: B1, B2, B3, B5, B6. Kompozycja trzech grup składników wspomaga prawidlowe funkcjonowanie wątroby i układu trawiennego.Wątroba – nazywana wewnętrznym laboratorium zwykłego człowieka – może być jednym z najważniejszych organów zapewniających prawidłowe czynności organizmu. Tłuste, ciężkostrawne potrawy, drastyczne diety odchudzające, leki, kofeina, alkohol czy może odmienne używki – wszystkie te czynniki obciążają funkcjonowanie naszej wątroby. Nie jesteśmy w stanie wykluczyć wszystkich elementów wpływających negatywnie na pracę tego narządu, ale jesteśmy w stanie przyjść mu z pomoca, stosując kompozycję naturalnych skladników, zawartych w unikalnej formule jaką może być Hepaplus™.
System pokarmowy można rzec składa się z rozmaitych elementów : jelit, watroby, żołądka, i trzustki, które należycie wypełniają rolę. Dolegliwości brudnych rąk wynikają z braku naszej higieny. Może być to także parę jednostek chorobowych takich jak Salmonella, Wirusowe zapalenie wątroby typu A, Bakteryjne zapalenie jamy ustnej albo tasiemiec. Dolegliwości brudnych rąk przenosimy drogą pokarmową na skutek braku dostatecznej higieny, i dlatego trzeba staranne myć ręce woda i mydłem.
System pokarmowy wypełnia istotną rolę w organiźmie człowieka. Bez niego brakowałoby nam pokarmu. Pokarm dostający się do tegoż układu ulega ciągłemu przesuwaniu począwszy od jamy ustnej a skończywszy na odbycie. ważną rolę warunkującą prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego stanowi skoordynowana i precyzyjna czynność motoryczna, którą stanowi ruch robaczkowy jelit zwany też ruchem perystaltycznym albo po prostu perystaltyką. Perystaltyka może być to również skurcz jelita powstający w określonym odcinku jelita w wyniku skurczu mięśni okrężnych, skurcz ów przesuwa pokarm do przodu (podobnie przemieszcza się dżdżownica). Gdyby dochodziło do skurczu całej powierzchni jelita wówczas pokarm pozostawałby cały czas w tym samym miejscu. Istnieją również ruchy wahadłowe, powstające w wyniku skurczu mięśni podłużnych. W jelicie grubym obserwuje się też zachodzenie ruchow perystaltycznych w kierunku ododbytniczym. Na perystaltyke jelit wpływa dużo czynników: nadmierna motoryka występuje w czasie biegunki, a osłabienie ruchów robaczkowych obserwujemy w zaparciach.

Reklamy

2 thoughts on “Zjawiskowo wręcz OLIMP HEPAPLUS o tym należy wiedzieć

  1. To co co tutaj smarujecie to jest kompletnie do niczego. Po prostu aż się oglądać nie chce tych ustawicznych kwękań, a że coś nie pasuje, a że coś tam się nie spodobało. Ludzie dajcie siana już z tymi pierdolameno.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s