Oczywiście UROSAL 20 -to produkt, który warto wypróbować – OK? czy nie?

Często nie mówi się o UROSAL 20. I to nie dziwi, bo zwykle są łatwiejsze tematy. Ale na tych łamach uczynimy wyjątek od owej zasady i omówimy ten dla niektórych ciekawy temat.
Układ pokarmowy to układ połączonych funkcjonalnie organów mających na celu czynności przekazywania odpowiedniej ilości tlenku wodoru i substancji pokarmowych.
  Skład
Skrobia ziemniaczana, liofilizowane komórki drożdży Saccharomyces boulardii (250 mg), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), hydroksypropylometyloceluloza, dwutlenek tytanu ( barwnik). Kapsułki sa pochodzenia roślinnego.Produkt nie zawiera laktozy.
  Sposób podawania
Kapsułkę należy połknać popijając wodą albo innym płynem. Kapsułkę można też otworzyć i wymieszać zawartość z posiłkiem albo napojem.
  Przechowywanie
W suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  Zastosowanie
LACIDOENTER – pomaga w utrzymaniu i odbudowie prawidłowej flory przewodu pokarmowego. Zalecane spożycie: 1 – 2 kapsułki dziennie.

System pokarmowy można wypowiedzieć składa sie z rożnorodnych części składowej : jelit, watroby, żoładka, i trzustki, które bardzo dobrze wypełniają swoja role. Wzdęcie brzucha może być wynikiem gromadzenia we wnetrzu jelit dużej ilości płynnej treści jelitowej i gazów, które nie powinny przechodzić dalej w kierunku odbytu. Może być to także objaw charakterystyczny dla każdej postaci niedrożności przewodu pokarmowego. W niedrożności jelita cienkiego obejmuje ono górną i środkową pewna cześć brzucha i bystro narasta, ale bo towarzyszą mu wymioty prowadzące do częściowego opróżnienia jelita, zwykle nie osiąga ono dużych rozmiarów. W niedrożności jelita grubego wzdęcie obejmuje górną i boczne części składowej brzucha i osiąga, w przypadku bardzo długo nieleczonej choroby, znaczne rozmiary. W niedrożności porażennej wzdęty może być zwykle caly brzuch. Dla wzdęcia brzucha w niedrożności jelit charakterystyczny może być bębenkowy odgłos powstający przy opukiwaniu rozdętego brzucha (nie jedynie na szczycie, ale i na bokach – odróżnienie od wodobrzusza). Niekiedy, u osób szczupłych, rozdęte gazem petle jelita widoczne są poprzez skórę.
System pokarmowy spełnia istotną rolę w ustroju. Bez niego zabrakłoby nam pokarmu. Trzustka to także gruczoł przyłączony do układu trawiennego, produkuje bogaty w enzymy sok, który rozkłada składniki pokarmowe. Stanowi także pewna część układu hormonalnego, produkuje ważny hormon – insulinę i glikogen. Trzustka może być wydłużonym, stożkowatym narzadem umieszczonym poziomo w górnej części składowej jamy brzusznej. Jej największa pewna część nosi nazwę głowy i otoczona może być dwunastnicą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s