Istotnie ALUGASTRIN – warto pomyśleć zanim spróbujesz przyjąć do organizmu – prawda?

Na ogół tylko czasem mówi się na temat ALUGASTRIN i w naszym odczuciu trzeba to zmienić. Niżej parę najważniejszych słów w tym temacie, mamy opinię, że będą przydatne.
Układ pokarmowy to tzw. system połączonych ze sobą organów służących zapewnieniu dostarczania organizmowi odpowiedniej ilości wody i substancji pokarmowych.
Alugastrin® może być lekiem zobojętniającym nadmiar kwasu solnego w soku
żołądkowym. Nie powoduje nadmiernej alkalizacji soku żołądkowego i
wtórnego pobudzenia wydzielania kwasu solnego
System pokarmowy składa sie z rozmaitych fragmentow : jelit, watroby, żołądka, i trzustki, które bardzo dobrze odgrywają swoją rolę. Przyjrzyj się swoim nawykom żywieniowym. Może warto coś tam w nich zmienić – zamiast pieczonego kurczaka wybierz gotowanego. Zamiast frytek w ramach przekaski zjedz jabłko, sałatkę, pieczywo chrupkie. Jedz w miarę regularnie i zdrowo, pamiętajac jednocześnie, aby ostatni posiłek spożyć ok. 3 godzin przed pójściem spać. Spróbuj ograniczyć również kawę. Skoro nie potrafisz bez niej żyć – postaraj się wypijać nie więcej niż 2-3 filiżanki dziennie. Ruszaj sie – nie musisz wyciskać siódmych potów w klubie fitness. Zadbaj o to, by każdego dnia znaleźć godzine na przykład na spacer, lekka przejażdżke rowerową, basen, gimnastykę. Sport poprawia perystaltyke jelit, usprawnia procesy trawienne, pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Pożywienie, rozdrobnione w jamie ustnej, trafia do żołądka poprzez przełyk zakończony odźwiernikiem – szczelną, muskularną bramką, która chroni przelyk przed ostrym kwasem i sokami wytwarzanymi w żoładku.
System pokarmowy wypełnia ważna role w ustroju człowieka. Bez niego brakowałoby pokarmu. Żoładek może być miesistym narządem, przypominajacym worek, posiadajacym dwa ujścia: górne, zwane częścia wpustową, uniemożliwiające cofanie się zawartości żołądka do przełyku, i dolne, zwane częścia odźwiernikową, działającą jak zatyczka, zatrzymując pokarm, który może być w tym miejscu przygotowywany do dalszego trawienia. Stąd kes pokarmowy może być przepuszczany do dwunastnicy – pierwszego odcinka jelita cienkiego. Żołądek (łac. gaster, ventriculus) to również narzad, stanowiacy pewna część przewodu pokarmowego, którego zasadnicza rolą może być trawienie pokarmu. U kregowców może być to również rozszerzona pewna część pomiędzy przełykiem i jelitem. Komórki najważniejsze żołądka wydzielaja pepsynogen (nieaktywna forma pepsyny), po uaktywnieniu następuje rozkład białek poprzez pepsyne.

Reklamy

2 thoughts on “Istotnie ALUGASTRIN – warto pomyśleć zanim spróbujesz przyjąć do organizmu – prawda?

  1. Ani nie zachwalam ani nie zniechęcał bym do tego produktu Alugastrin. Nie mam zdania, gdyż jeszcze nie spróbowałam. Kiedy cierpiny na chorobę układu pokarmowego, wowczas ważna może być dieta. Refluks to także uciążliwa przypadłość, która nieleczona może doprowadzić do uszkodzenia przelyku i nowotworow. Na szczęście wystarczy zmodyfikować swój sposób odżywiania, by się jego pozbyć. Pamiętaj też o rezygnacji z palenia papierosów i picia alkoholu. Spośrod produktów niewskazanych w chorobie wyróżnia sie tłuste potrawy, tlusty nabiał, tluste gatunki mięs, potrawy typu fast-food, potrawy smażone, produkty i potrawy z dodatkiem octu, ostre przyprawy, owoce cytrusowe i ich przetwory, wyroby cukiernicze, napoje gazowane, alkohol, mieta pieprzowa, silna kawa i herbata i niektóre warzywa (cebula, papryka).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s