Na teraz: CUBITAN o warto wziąć pod uwagę

Na ogół rzadko pisze się na temat CUBITAN o i w naszym odczuciu powinno się to zmienić. Niżej trochę najistotniejszych danych w tym temacie, mamy nadzieję, że staną się przydatne.
Układ pokarmowy to system połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu dostarczania organizmowi odpowiedniej ilości wody i substancji energetycznych.
  Dawkowanie Jako uzupełnienie diety: 3 kartoniki dziennie (600 kcal) – stosować minimum poprzez 3 tygodnie.Może stanowić wyłaczne źródło pożywienia.   Sposób użycia Produkt gotowy do spożycia. Najlepiej podawać schłodzony. Produkt zaleca się pić powoli (1 kartonik od 30 min. do 1 godz.) pomiędzy posiłkami.   Przeciwwskazania Nie stosować u dzieci poniżej 3. roku życia.U dzieci w wieku 3 – 6 lat podawać jedynie jako uzupełnienie diety.Nie stosować w przypadku alergii na białka mleka krowiego, galaktozemii i fruktozemii i u pacjentow wymagających diety bezresztkowej.Nie podawać dożylnie.   Wskazania Leczenie właściwe żywieniowe pacjentów z chorobą nowotworową, szczególnie z wyniszczeniem nowotworowym (kacheksja).   Opis FORTICARE dla pacjentow z chorobą nowotworową. Właściwa dieta modulująca odporność, kompletna, hiperkaloryczna (1,6 kcal/ml), w postaci napoju mlecznego, do leczenia właściwego żywieniowego droga przewodu pokarmowego. Bogatobiałkowa.Źródłem węglowodanów są wolno wchlaniane maltodekstryny, trehaloza i sacharoza.Bogata w jednonienasycone kwasy tłuszczowe n-3: EPA i DHA.Wysoka zawartość przeciwutleniaczy (witaminy C i E, karotenoidy, selen).Unikalna mieszanina błonnika (4 rodzaje blonnika o odpowiednich proporcjach włókien rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych).Klinicznie wolna od laktozy.Bezglutenowa.  System pokarmowy można wypowiedzieć składa się z zróżnicowanych fragmentów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które ewidnentnie wypełniają swoja rolę. Gastrolog odpowie m.in. na takie pytania: jakie objawy powinny świadczyć o chorobie wrzodowej, czy może nie leczone wrzody powinny być groźne dla naszego życia, na czym polega refluks żołądkowo-przełykowy, jakie produkty najbardziej szkodzą żołądkowi i czy może nieświeży oddech może być związany z chorobami żołądka. Skoro bóle żołądka coraz dużo częściej daja o sobie znać, stają się ostrzejsze i towarzysza im nudności, biegunka, ogólne oslabienie, należy koniecznie zgłosić się do lekarza. Dolegliwości żołądkowe bywaja często bagatelizowane – bo to rownież przecież normalne, że skoro po trudnym dniu w pracy, tlustym posiłku i paczce wypalonych papierosów można dostać niestrawności.
System pokarmowy wypełnia ważną rolę w organiźmie czlowieka. Bez niego zabrakłoby pokarmu. System pokarmowy to również inaczej system połączonych funkcjonalnie narządów służących zapewnieniu dostarczania organizmowi adekwatnej ilości wody i składników odżywczych. Jak wiadomo najważniejszym zadaniem układu pokarmowego zwykłego człowieka może być pobieranie pokarmów i wody, trawienie i przyswajanie składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Niestrawione, zbędne resztki pokarmowe podlegają usunięciu (defekacja).

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s