W istocie LAXINAT 60 to interesujący produkt z grupy żołądek może warto spróbować?

Często nie mówi się o LAXINAT 60. I to nie dziwi, bo są ciekawsze informacje. Jednakże na tych łamach uczynimy wyjątek od tej zasady i poruszymy ten temat.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych ze sobą narządów służących zapewnieniu przekazywania organizmowi właściwej ilości tlenku wodoru i substancji pokarmowych.
  Sklad

2 tabletki:

Mielone nasienie babki jajowatej (mg) 400,

Łupina nasienna babki jajowatej (mg) 400,

Inulina (mg) 200.

Składniki produktu przywracają i utrzymują regularność wypróżnień.

  Sposób użycia
Dorośli: 2 tabletki 3 razy na dobę, 30 minut przed posiłkiem. Tabletki można też rozgryźć albo ssać przed połknięciem. Należy popić szklanką płynu (wody albo soku).Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  Przechowywanie
Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
  Ostrzeżenia
U diabetyków prowadzacych kurację insulinowa może być konieczne obniżenie dawki insuliny. W zwiazku z tym, stosowanie suplementu diety powinno być skonsultowane z lekarzem. Składniki preparatu powinny upośledzać wchłanianie leków, i dlatego zaleca się zachować odstęp 30-60 min. po zażyciu leków. Babka jajowata może dawać reakcje nadwrażliwości.
  Przeciwwskazania
Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu może być zwężenie przewodu pokarmowego, niedrożność jelit. W okresie ciąży i karmienia decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem. Zawiera źródlo fenyloalaniny. Nie stosować u chorych na fenyloketonurię.
  Wskazania

Składniki preparatu stosuje się wspomagająco w celu:

regulacji i normalizacji częstości wypróżnień,

pobudzenia perystaltyki jelit,

usunięcia z organizmu toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii.

  Działanie
Nasiona i lupina nasienna babki jajowatej – dzieki dużej zawartości śluzu i zdolności do obfitego wchlaniania wody i szybkiego pęcznienia, korzystnie wpływają na regulację i normalizację częstości wypróżnień. Dzięki zawartości błonnika pokarmowego, wspomagają prawidlowe funkcjonowanie jelit i wspomagają regularność wypróżnień.Inulina – może być naturalnym węglowodanem, nie trawionym poprzez ludzki organizm. Dzięki właściwościom prebiotycznym stanowi doskonałą pożywkę dla pożytecznych bakterii znajdujących sie w jelitach. Dzięki temu wspomaga naturalną mikroflore jelitowa i reguluje procesy trawienia.
  Opis
Laxinat suplement diety to także kompleksowy preparat roślinny zawierający specjalnie dobrane bogate w błonnik pokarmowy składniki, ułatwiające perystaltykę jelit: nasienie babki jajowatej, łupinę nasienną babki jajowatej i inulinę.
System pokarmowy składa się z różnorodnych części składowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które właściwie odgrywają swoją rolę. Wzdecie brzucha może być wynikiem gromadzenia we wnętrzu jelit dużej ilości płynnej treści jelitowej i gazow, które nie powinny przechodzić dalej w kierunku odbytu. Może być to rownież objaw charakterystyczny dla każdej postaci niedrożności przewodu pokarmowego. W niedrożności jelita cienkiego obejmuje ono górną i środkową pewna część brzucha i żwawo narasta, ale bo towarzyszą mu wymioty prowadzące do częściowego opróżnienia jelita, zwykle nie osiąga ono dużych rozmiarów. W niedrożności jelita grubego wzdęcie obejmuje górna i boczne części składowej brzucha i osiąga, w przypadku bardzo długo nieleczonej choroby, znaczne rozmiary. W niedrożności porażennej wzdęty może być zwykle cały brzuch. Dla wzdęcia brzucha w niedrożności jelit charakterystyczny może być bębenkowy odgłos powstający przy opukiwaniu rozdętego brzucha (nie jedynie na szczycie, ale i na bokach – odróżnienie od wodobrzusza). Niekiedy, u osób szczupłych, rozdęte gazem pętle jelita widoczne są poprzez skórę.
System pokarmowy spełnia ważną rolę w organiźmie. Bez niego brakowałoby pokarmu. Przelykanie może być złożonym mechanizmem. Pierwsza jego faza może być świadoma i dobrowolna: podczas przeżuwania pożywienia język popycha kęs pokarmu do podniebienia i dalej w kierunku gardła. Następnie zachodzą po sobie różne automatyczne czynności: ścianki gardla zwężaja się i popychają pokarm do przełyku, podczas kiedy podniebienie miękkie unosi się, blokujac dojście do jamy nosowej, nagłośnia – chrzastka działająca jak zatyczka zamyka dojście do krtani, zapobiegajac przypadkowemu przedostaniu się pożywienia do dróg oddechowych. W przełyku fale skurczow ścianek sprawiaja, że pokarm przedostaje się w dół, aż w końcu trafia do żołądka. Ma on ksztalt dlugiej (długość przełyku to także ok. 25 cm czasami także 30 cm), wąskiej cewki, która ciągnie sie od krtani gardła do wpustu żoładka na wysokości 10 i 11 kręgu piersiowego. Łaczy on krtań gardła z wpustem żołądka, jego średnica może być zmienna, ponieważ ma on zdolność rozciągania się.

Reklamy

2 thoughts on “W istocie LAXINAT 60 to interesujący produkt z grupy żołądek może warto spróbować?

  1. Ani nie zachwalałbym ani nie zniechęcał bym do tego produktu Laxinat. Zwyczajnie Nie mam zdania, gdyż jeszcze nie nie sprawdzałam. Na żołądek, na trzustke, na to także to wszystko można znaleźć lek. Ma znacznie również dieta. Skutecznia dieta na wątrobę – z diety należy wykluczyć wszystkie potrawy, które sa źle tolerowane poprzez chorego i nasilają dolegliwości. Trzeba ograniczać spożywanie produktów tłustych, wzdymajacych, ostro przyprawionych i zawierających dużo błonnika. Co trzeba poczytać o chorobach układu pokarmowego? Marskość wątroby może być poważną, doprowadzającą do zgonu chorobą. Ludzka wątroba marska może być „mieszanka” ognisk zwłóknienia i martwicy z ogniskami regeneracji przybierajacymi formę guzków. Caly narząd zmniejsza się, powierzchnia staje się nierówna, guzkowata, ludzka watroba twardnieje. Poprzez długi czas może nie być w ogóle objawow. Później pojawiają się oznaki niewydolności tego organu, wodobrzusze, objawy związane z nadciśnieniem wrotnym (poszerzone żyly na skorze wokół pępka, krwawienia z żylaków przełyku). Na końcu dochodzi do śpiączki i zgonu. Marskość pojawia się najczęściej na tle przewlekłego alkoholizmu albo długotrwałego wirusowego zapalenia watroby. W marskiej watrobie dużo częściej dochodzi do rozwoju raka tego narządu.

  2. Pisać o Laxinat. bynajmniej nie ma po co. Raczej niech jacyś inni koledzy coś mądrego napiszą. Skoro chorujemy na choroba układu pokarmowego, to również ważna może być dieta. Wrzodziejące zapalenie jelita grubego to również dolegliwość zapalna o nieznanej przyczynie, która charakteryzuje się występowaniem krwawych biegunek. Podstawa leczenia właściwego tej jednostki chorobowej może być farmakoterapia. Co należy jeść, by złagodzić objawy choroby? Chorym na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, u których objawy chorobowe ustapia bądź ulegną złagodzeniu, zaleca sie stosowanie diety łatwostrawnej z ograniczeniem tłuszczów i błonnika pokarmowego (ze względu na upośledzone trawienie i wchłanianie tłuszczów). Mleko należy podawać głównie w formie jogurtów, kefirow, chudych serów twarogowych, bo w wiekszości przypadków może być ono źle tolerowane poprzez chorych (powoduje biegunki, kurczenie i przelewanie w jelitach). Dolegliwości istnieje naprawde wiele. Przykladowo:Hiperfagia – Nadmierne zwiększenie laknienia, spowodowane najcześciej uszkodzeniem ośrodka sytości w podwzgorzu..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s