Nowinka czy nie nowość – VERDIN HEPATIXX napiszmy co o nim myślimy

Zwykle tylko czasami pisze się na temat VERDIN HEPATIXX więc w naszym odczuciu należy to zmienić. Pod spodem kilka istotnych informacji w tym temacie, mamy nadzieję, że będą wartościowe.
Układ pokarmowy to system połączonych funkcjonalnie narządów mających na celu czynności przekazywania ustrojowi odpowiedniej ilości H2O i składników odżywczych.
  Skład

Skład (w przeliczeniu na maksymalną porcje do spożycia w ciągu dnia – 4 saszetki):

Korzeń mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale) 3,02g

Liść miety pieprzowej (Mentha piperita) 2,56g

Kłącze ostryża jawajskiego (Curcuma xanthorrhiza) 1,51g

Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) 0,21mg (15%*)

Witamina B1 (monoazotan tiaminy) 0,16mg (15%*)

*% realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia

  Sposób użycia

Zalać saszetkę wrzaca wodą (200ml) i zaparzać pod przykryciem 5-10 minut.
Dorośli – zaleca się picie do 4 filiżanek naparu dziennie.
Żółte zabarwienie saszetki może być spowodowane obecnością ostryża jawajskiego.

  Ostrzeżenia
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia (4 saszetek). Nie zaleca się stosowania preparatu poprzez kobiety w ciąży albo karmiące piersią.
  Opis

VERDIN HEPATIXX herbatka suplement diety to również specjalistyczna pomoc dla wątroby w przyjemnej i smacznej formie.
Jako jedyna herbatka na rynku zawiera innowacyjne połączenie mniszka lekarskiego, mięty i ostryża jawajskiego z witaminami z grupy B, które skutecznie wspomaga pracę wątroby, m.in.:

funkcję detoksykacyjną,

zdolność do samoregeneracji,

fizjologiczne przemiany cholesterolu,

wytwarzanie i wydzielanie żółci.

Jest polecana jako uzupełnienie kuracji tabletkami na wątrobę.

System pokarmowy można rzec sklada się z różnorodnych części skladowej : jelit, watroby, żołądka, i trzustki, które ewidnentnie spełniają rolę. Wzdęcie brzucha może być wynikiem gromadzenia we wnętrzu jelit dużej ilości płynnej treści jelitowej i gazów, które nie powinny przechodzić dalej w kierunku odbytu. Może być to również objaw charakterystyczny dla każdej postaci niedrożności przewodu pokarmowego. W niedrożności jelita cienkiego obejmuje ono górna i środkową pewna cześć brzucha i żwawo narasta, ale bo towarzyszą mu wymioty prowadzące do częściowego opróżnienia jelita, zwykle nie osiaga ono dużych rozmiarów. W niedrożności jelita grubego wzdęcie obejmuje górną i boczne części skladowej brzucha i osiąga, w przypadku bardzo długo nieleczonej choroby, znaczne rozmiary. W niedrożności porażennej wzdęty może być zwykle cały brzuch. Dla wzdęcia brzucha w niedrożności jelit charakterystyczny może być bębenkowy odgłos powstający przy opukiwaniu rozdętego brzucha (nie jedynie na szczycie, ale i na bokach – odróżnienie od wodobrzusza). Niekiedy, u osób szczupłych, rozdęte gazem pętle jelita widoczne są poprzez skórę.
System pokarmowy wypełnia istotną funkcję w organiźmie czlowieka. Bez niego zabrakłoby nam energii. Jelito cienkie ciągnie się od żołądka aż do jelita grubego, od którego odgranicza się tzw. zastawka Bauhina. Jelito cienkie może być miejscem dalszych etapów procesu trawienia, w jego wnętrzu składniki są poddawane działaniu enzymów pochodzących z wątroby, z trzustki i wlasnej śluzówki jelita, które rozkładaja je na elementy podstawowe. Zajmuje ono okolice pępkową, podbrzuszną i obie okolice biodrowe a częściowo i miednice małą. Jego dlugość wynosi ok. 4-6 m, średnica 3—5 cm. Jelito cienkie dzielimy na dwunastnice (łac. duodenum), jelito czcze (łac. jejunum) i kręte (łac. ileum). Ścianki jelita cienkiego ściskają się automatycznie. Rytmiczne ruchy odcinków jelita służą do ugniatania i kruszenia pokarmu, przeciwstawne skurcze jelita służa dobremu zmieszaniu pokarmu a ruchy perystaltyczne, następujące falowo, przesuwaja pokarm w kierunku jelita grubego.

Reklamy

One thought on “Nowinka czy nie nowość – VERDIN HEPATIXX napiszmy co o nim myślimy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s