Bez zaskoczenia PANGROL 10 nie każdemu pomoże

Zwykle tylko czasem mówi się na temat PANGROL 10 i w naszej opinii warto to zmienić. Pod spodem trochę ważnych słów o tym produkcie, mamy nadzieję, że okażą się pomocne.
Układ pokarmowy to system połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu przekazywania właściwej ilości H2O i substancji pokarmowych.
Wskazania PANGROL wskazany może być w przypadku : przewlekłego zapalenia trzustki. stanu po resekcji trzustki albo jej cześci. stanu po resekcji żoładka. Mukowiscydozy zwężenia przewodu trzustkowego spowodowanego chorobą nowotworową np. trzustki albo dróg żółciowych System pokarmowy składa się z przeróżnych fragmentów : jelit, wątroby, żoładka, i trzustki, które właściwie spełniają role. Gastrolog odpowie m.in. na takie pytania: jakie objawy powinny świadczyć o chorobie wrzodowej, czy może nie leczone wrzody powinny być groźne dla naszego życia, na czym polega refluks żołądkowo-przełykowy, jakie produkty najbardziej szkodzą żołądkowi i czy może nieświeży oddech może być związany z chorobami żołądka. Skoro bóle żołądka coraz dużo częściej dają o sobie znać, stają się ostrzejsze i towarzyszą im nudności, biegunka, ogolne osłabienie, należy koniecznie zgłosić się do lekarza. Dolegliwości żołądkowe bywają często bagatelizowane – bo to także przecież normalne, że skoro po trudnym dniu w pracy, tłustym posilku i paczce wypalonych papierosow można dostać niestrawności.
System pokarmowy pełni ważna rolę w organiźmie. Bez niego brakowałoby pokarmu. Przełykanie może być złożonym mechanizmem. Pierwsza jego faza może być świadoma i dobrowolna: podczas przeżuwania pożywienia jezyk popycha kęs pokarmu do podniebienia i dalej w kierunku gardla. Następnie zachodzą po sobie rożne automatyczne czynności: ścianki gardła zwężają się i popychaja pokarm do przelyku, podczas kiedy podniebienie miękkie unosi się, blokując dojście do jamy nosowej, nagłośnia – chrząstka działajaca jak zatyczka zamyka dojście do krtani, zapobiegając przypadkowemu przedostaniu się pożywienia do dróg oddechowych. W przelyku fale skurczow ścianek sprawiają, że pokarm przedostaje się w dół, aż w końcu trafia do żołądka. Ma on kształt długiej (dlugość przełyku to rownież ok. 25 cm czasami także 30 cm), wąskiej cewki, która ciągnie się od krtani gardla do wpustu żołądka na wysokości 10 i 11 kręgu piersiowego. Łączy on krtań gardła z wpustem żołądka, jego średnica może być zmienna, ponieważ ma on zdolność rozciagania się.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s