Czy słyszeliście o – ESPUMISAN EASY? – poczytajcie jakie mogą być opinie

Co konsumenci myślą o ESPUMISAN EASY? Trudno jednoznacznie powiedzieć. Jednak trzeba się z tymi głosami zaznajomić i wówczas kupić produkt, w tym przypadku ESPUMISAN EASY Tymczasem opinie te często bywają zdecydowanie odmienne. To również nie jest zaskoczenie. Bo przecież jedni wychwalają ESPUMISAN EASY a inni konsumenci wręcz przeciwnie. Liczymy na to, że komentarze pod tym tekstem pomogą wam ustalić prywatne zdanie. Zapraszamy do komentowania.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych ze sobą narządów mających na celu czynności dostarczania ustrojowi odpowiedniej ilości H2O i składników pokarmowych.
  Skład
1 saszetak zawiera: 125mg symetykonu
  Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia powinni zażywać zawartość 1 saszetki przed albo po posiłku. W razie potrzeby dawkę można powiększyć, zażywając jednorazowo 2 saszetki. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 8 saszetek.
Dzieci w wieku 6-14 lat powinny zażywać zawartość 1 saszetki przed albo po posiłku. Dawka dobowa nie powinna przekraczać 3 saszetek.

Granulek nie trzeba popijać wodą, bo mają one przyjemny, cytrynowy smak.
  Wskazania
Espumisan Easy stosuje się w celu zmniejszenia wzdęć spowodowanych nagromadzeniem gazów w przewodzie pokarmowym i zmniejszenia uczucia pełności, wzdeć i ucisku w jamie brzusznej i burczenia w żołądku i jelitach.
  Opis
ESPUMISAN Easy to także specyfik na wzdęcia. Granulki wytworzone z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, które żwawo rozpuszczają się w jamie ustnej, dzięki czemu substancja czynna żwawo dostaje się do przewodu pokarmowego, gdzie wywiera swoje działanie. Granulek nie trzeba popijać wodą, mają one przyjemny, cytrynowy smak.
System pokarmowy można wypowiedzieć składa się z przerożnych fragmentów : jelit, watroby, żołądka, i trzustki, ktore wszystkie odgrywają swoja rolę. Dolegliwości brudnych rak wynikają z braku naszej higieny. Może być to również parę jednostek chorobowych takich jak Salmonella, Wirusowe zapalenie watroby typu A, Bakteryjne zapalenie jamy ustnej albo tasiemiec. Dolegliwości brudnych rąk przenosimy droga pokarmową na skutek braku dostatecznej higieny, i dlatego trzeba staranne myć ręce wodą i mydłem.
System pokarmowy wypełnia ważną funkcję w organiźmie. Bez niego zabrakłoby nam pokarmu. Do przyswojenia zdecydowanej wiekszości pożywienia (bialka, tłuszcze i węglowodany) konieczne może być trawienie. W jego wyniku zachodzi proces rozkładu do substancji prostszych, które podlegaja wchłanianiu. Pokarmy są trawione za pomocą soków wydzielanych poprzez różne gruczoly. Ślinianki i gruczoły ślinowe produkują ślinę, która zawiera amylazę ślinową. Blona śluzowa żołądka wydziela sok składajacy się głównie z kwasu solnego i pepsyny, jelito cienkie — tzw. sok jelitowy. Soki te różnią sie składem i czynnościa. Oprócz tego do jelit wydzielają dwa ważne gruczoły – nasza wątroba (żółć) i trzustka (sok trzustkowy). Strawione skladniki pokarmu ulegają wchłanianiu; odbywa się ono glównie w jelicie cienkim, a w jelicie grubym wchłaniane są jedynie niektóre substancje, jak np. woda i sole mineralne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s