Całkowicie przewidywalnie SMECTA 1 – warto pomyśleć zanim spróbujesz wziąć – prawda?

Konsumenci szukają opinii o SMECTA 1. I to nie musi dziwić, bo gdy trzeba kupić produkt, to warto znać opinie innych. Ale jednak opinie te są bardzo różne. Niektórzy wychwalają SMECTA 1 a inni ludzie wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym artykułem ułatwią wam uzyskać własne zdanie. Zdecydowanie często to zdanie innych konsumentów przeważa o tym czy kupimy czy też nie. Zapraszam do umieszczania komentarzy.
Układ pokarmowy to system połączonych funkcjonalnie organów mających na celu czynności dostarczania organizmowi odpowiedniej ilości wody i składników odżywczych.
  Sklad
1 saszetka zawiera 3 g smektynu dioktanościennego.
  Dawkowanie

Dorośli. Doustnie zazwyczaj 3 saszetki dziennie w 2-3 dawkach, zmieszane z 1/2 szklanki wody; w ostrej biegunce na poczatku leczenia wlaściwego można podwoić dawki.
Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosolu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie; 1-2 r.ż. 1-2 saszetki dziennie, powyżej 2 r.ż. 2-3 saszetki dziennie. W zapaleniu przełyku specyfik podaje sie doustnie po posiłkach, w innych wskazaniach pomiedzy posiłkami. W przypadku odwodnienia należy uzupełnić niedobór płynów.

  Interakcje
Jednocześnie nie podawać innych leków ze względu na możliwe zaburzenia ich wchłaniania. Konieczne może być zachowanie odstepu 1,5-godzinnego przed i po przyjęciu preparatu.
  Wskazania
Ostra i przewlekła biegunka, szczegolnie u dzieci i doroslych. Leczenie właściwe objawowe bolow w chorobach przewodu pokarmowego.
  Dzialanie
SMECTA to również specyfik o działaniu przeciwbiegunkowym. Wykazuje właściwości powlekające błone śluzową przewodu pokarmowego, działa ochronnie na śluzówke poprzez izolowanie jej od dzialania kwasu solnego i innych substancji drażniacych.
System pokarmowy sklada się z przerożnych fragmentów : jelit, wątroby, żoładka, i trzustki, które odpowiednio wypełniają role. Zatrucia pokarmowe powinny być też wywołane poprzez gronkowce, które najlepiej rozwijaja się w słodyczach, np. kremach, lodach, mleku i przetworach mlecznych, ciastkach, galaretkach, sałatkach. Namnażaniu ich sprzyja przetrzymywanie owych produktów spożywczych w cieple i zamrażanie ich i odmrażanie. Gronkowce sa wszedobylskimi bakteriami ropnymi, a ich źródłem w produktach spożywczych może być człek chory (np. sprzedawca z ropnymi chorobami skóry, takimi jak czyraki albo odmienne zmiany zapalne) lub ich nosiciel. Gronkowce obok właściwości ropotworczych wytwarzają tzw. enterotoksyne gronkowcową, która może być odpowiedzialna za wystąpienie objawów zatrucia pokarmowego.
System pokarmowy wypelnia ważną funkcje w organiźmie człowieka. Bez niego brakowałoby nam pokarmu. Przełyk może być narządem w kształcie rury o długości ok. 25cm, może być zaopatrzony w ścianki mięśniowe, których rola polega na transportowaniu pożywienia z gardla do żołądka. Także wówczas, kiedy nie spożywamy pokarmu, proces połykania powtarza się nieprzerwanie – polykamy ślinę średnio 70 razy na godzinę w stanie aktywności i ok. 10 razy na godzinę podczas snu. Ciągnie się on od gardła, przemierza jamę piersiową, przechodzi poprzez przeponę i w jamie brzusznej uchodzi do jamy żołądkowej. Przełyk (łac. esophagus, oesophagus, nosiciel pokarmów) – może być przewodem mięśniowo-błoniastym o podłużnym przebiegu; łączy gardło z żołądkiem. Czynność przełyku polega na transporcie pokarmu z gardła do żoładka. Ściana przelyku nie ma zdolności wchłaniania pokarmu ani trawienia.

Reklamy

3 thoughts on “Całkowicie przewidywalnie SMECTA 1 – warto pomyśleć zanim spróbujesz wziąć – prawda?

  1. W sumie niesamowite historie tutaj popisujcie aż się czasami chciałoby poczytać. No ale ja nie o tym. Może słyszałyście o tym, że wystarczy się dobrze odżywiać by dożyć do późnej starości? Można wówczas przeżyć do obiecanej przez państwo emerytury. Przysięgam!

  2. Dolegliwości istnieje rzeczywiście wiele. Przykładowo:Hipergeuzja – Zwiększona wrażliwość na bodźce smakowe. Może być spowodowana niedoczynnością kory nadnerczy i przysadki mózgowej.. Skoro cierpiny na chorobe układu pokarmowego, to także ważna może być dieta. Refluks to także uciążliwa przypadłość, ktora nieleczona może doprowadzić do uszkodzenia przełyku i nowotworów. Na szczeście wystarczy zmodyfikować swój sposób odżywiania, by się jego pozbyć. Pamietaj też o rezygnacji z palenia papierosow i picia alkoholu. Spośród produktów niewskazanych w chorobie wyróżnia się tłuste potrawy, tłusty nabiał, tłuste gatunki mięs, potrawy typu fast-food, potrawy smażone, produkty i potrawy z dodatkiem octu, ostre przyprawy, owoce cytrusowe i ich przetwory, wyroby cukiernicze, napoje gazowane, alkohol, mięta pieprzowa, silna kawa i herbata i niektóre warzywa (cebula, papryka).

  3. Moim zdaniem warto by poczytać komentarze i doczytać się kto ma jakie zdanie o tym produkcie. Zwykle tak robię, aby sobie wyrobić zdanie i nie nabywać czegoś bez znajomości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s