Czy czytaliście o – SUSSINA GOLD? – posłuchajcie jakie bywają opinie

Zwykle nie mówi się o SUSSINA GOLD. I to nie musi dziwić, bo muszą być sympatyczniejsze informacje. Ale my uczynimy wyjątek od tej reguły i opiszemy ów dla niektórych ciekawy temat.
Układ pokarmowy to tzw. system połączonych funkcjonalnie narządów służących do przekazywania organizmowi właściwej ilości tlenku wodoru i substancji pokarmowych.
Dietetyczny środek spożywczy. Może być spożywany poprzez chorych na cukrzycę. 1 tabletka słodziku odpowiada 6g cukru
System pokarmowy składa sie z rozmaitych fragmentów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które właściwie wypełniaja rolę. Na sprawność funkcjonowania układu pokarmowego składają się 3 podstawowe układy. Skurcze i ruchy robaczkowe jelita są kontrolowane przez: system nerwowy, hormony (wydzielane poprzez układy – pokarmowy i plciowy) i samą treść pokarmową (znajdującą sie w jelitach – np. błonnik). Zachowanie ukladu pokarmowego w rożnorodnych sytuacjach stresowych świadczą o ogromnej roli układu nerwowego w regulacji pracy jelit. Może to także wskazywać, że typ osobowości i czynniki emocjonalne mają swoj poważny udział w powstawaniu zaburzeń chorobowych. Stany niepokoju sprzyjają biegunkom, a strach i przygnębienie wywołują zaparcia. Niedrożność jelit (ileus, bowel obstruction) może być to także stan chorobowy, w którym dochodzi do zatrzymania przechodzenia treści pokarmowej poprzez jelita. Stan ów może być wynikiem zamknięcia światła jelita poprzez różnego rodzaju przeszkody (niedrożność mechaniczna) albo zahamowania prawidłowej perystaltyki (niedrożność porażenna).
System pokarmowy spelnia ważną rolę w organiźmie człowieka. Bez niego brakowałoby energii. Trzustka to także gruczol przyłączony do układu trawiennego, produkuje bogaty w enzymy sok, który rozkłada skladniki pokarmowe. Stanowi też pewna część ukladu hormonalnego, produkuje ważny hormon – insulinę i glikogen. Trzustka może być wydlużonym, stożkowatym narządem umieszczonym poziomo w górnej części skladowej jamy brzusznej. Jej największa pewna cześć nosi nazwę głowy i otoczona może być dwunastnicą.

Reklamy

2 thoughts on “Czy czytaliście o – SUSSINA GOLD? – posłuchajcie jakie bywają opinie

  1. A co warto poczytać o dolegliwościach ukladu pokarmowego? Grypa żoładkowa również męczy i doskwiera. O dużo gorsze od owych przykrych objawów są nie mniej jednak powikłania nieleczonej choroby. Należy do nich krwawienie doprowadzajace w zależności od nasilenia do wstrząsu (i zagrożenia zgonem) albo niedokrwistości, zwężenie odźwiernika, perforacja wrzodu, czyli przerwanie poprzez nisze wrzodową ściany żołądka (bardzo groźny stan wymagający natychmiastowej interwencji chirurgicznej), a również tzw. drażenie wrzodu do innych narzadów najczęściej trzustki. Kiedy chorujesz na chorobę układu pokarmowego, to także ważna może być dieta. Wrzód żołądka może być to także ubytek w ścianie żołądka. Może być on miejscowym objawem dolegliwości wrzodowej, która może być chorobą związaną w dużym stopniu z wpływami cywilizacyjnymi. ważnym składnikiem leczenia właściwego może być stosowanie adekwatnej diety. Posilki powinny być rozdrobnione, o adekwatnej temperaturze, nie drażniące, podawane często, w małych ilościach. Przeciwwskazane są ostre przyprawy, silna kawa i herbata, surowe owoce i jarzyny, a przede wszystkim-bezwzglednie- papierosy i alkohol. Istotnym problemem w leczeniu dolegliwości wrzodowej może być postępowanie zapobiegajace nawrotom.

  2. Moim zdaniem trzeba przeczytać komentarze i doczytać się kto ma jaki sąd o produkcie. Zwykle tak właśnie robię, aby sobie nieco wyrobić zdanie i nie nabywać czegoś bez znajomości.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s