Istotnie SMECTA 1 -przed zażyciem poznaj się z włączoną ulotką a także podpytaj lekarza

Co konsumenci myślą o SMECTA 1? Trudno właściwie powiedzieć. Jednakże należy się z tymi wypowiedziami zaznajomić i wówczas kupić produkt, w tym przypadku SMECTA 1 Ale jednak opinie te mogą być zdecydowanie odmienne. To także nie jest zaskoczenie. Bo często niektórzy wychwalają SMECTA 1 a inni konsumenci zdecydowanie przeciwnie. Ufamy, że komentarze pod tym artykułem pozwolą wam ustalić swoje zdanie. Zapraszam do umieszczania komentarzy.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych ze sobą narządów służących do przekazywania odpowiedniej ilości H2O i substancji odżywczych.
  Skład
1 saszetka zawiera 3 g smektynu dioktanościennego.
  Dawkowanie

Dorośli. Doustnie zazwyczaj 3 saszetki dziennie w 2-3 dawkach, zmieszane z 1/2 szklanki wody; w ostrej biegunce na początku leczenia wlaściwego można podwoić dawki.
Dzieci doustnie w 2-3 dawkach (po zmieszaniu z 50 ml wody, rosołu, kompotu, itp.): do 12 m.ż. 1 saszetka dziennie; 1-2 r.ż. 1-2 saszetki dziennie, powyżej 2 r.ż. 2-3 saszetki dziennie. W zapaleniu przelyku specyfik podaje się doustnie po posiłkach, w innych wskazaniach pomiedzy posiłkami. W przypadku odwodnienia należy uzupełnić niedobór płynów.

  Interakcje
Jednocześnie nie podawać innych leków ze względu na możliwe zaburzenia ich wchłaniania. Konieczne może być zachowanie odstepu 1,5-godzinnego przed i po przyjęciu preparatu.
  Wskazania
Ostra i przewlekła biegunka, szczególnie u dzieci i dorosłych. Leczenie właściwe objawowe bolow w chorobach przewodu pokarmowego.
  Działanie
SMECTA to także specyfik o działaniu przeciwbiegunkowym. Wykazuje właściwości powlekajace błonę śluzową przewodu pokarmowego, dziala ochronnie na śluzówke poprzez izolowanie jej od działania kwasu solnego i innych substancji drażniących.
System pokarmowy składa się z zróżnicowanych fragmentow : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które wszystkie spełniają rolę. Ból brzucha – występuje praktycznie w każdej postaci niedrożności jelit. Zwykle w ciągu pierwszych kilkunastu godzin trwania dolegliwości może być trudny do jednoznacznego umiejscowienia i ma charakter kolkowy, gdy to także dolegliwości stopniowo narastają w ciagu kilku minut, by po osiągnięciu maksymalnego nasilenia ustąpić blisko całkowicie, aż do następnego ataku. Po tym okresie ból staje sie stały, zwykle obejmuje całą jame brzuszną, a w miarę rozwoju niedrożności i wystąpienia zapalenia otrzewnej dołącza sie do niego charakterystyczne napięcie brzucha (brzuch deskowaty). W przypadku niedrożności powstalej w wyniku skrecenia jelita ból od poczatku ma charakter stały i może być silny. Bólom towarzyszy stawianie się jelit i przelewanie treści jelitowej, nieraz głośne. Słuchawką wysluchuje się dość rzadkie, wysokie i wyraźne tony perystaltyczne.
System pokarmowy pełni istotna funkcję w ustroju. Bez niego brakowałoby nam pokarmu. Pokarm przesuwany może być do żołądka. Błona śluzowa tego organu odpowiedzialna może być za wydzielanie soku żołądkowego, w którego sklad wchodzą: kwas solny i pepsyna. Pokarm ulega dalszemu strawieniu, a następnie zostaje przesuniety do jelita cienkiego. Jelito cienkie wydziela sok jelitowy, a rownież do jelita wydzielane są: żólć produkowana w watrobie i sok trzustkowy produkowany w trzustce. Pokarm podlega dalszemu trawieniu. Strawiony pokarm może ulec wchłonięci proces ów odbywa się glównie w jelicie cienkim. W jelicie grubym wchłaniane są: woda i sole mineralne.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s