W istocie COLINOX krople -to produkt, który warto wypróbować – prawda? czy nie?

Czasami nie pisze się o COLINOX krople. I to nie musi dziwić, bo są bardziej interesujące tematy. Jednakże w tym miejscu uczynimy wyjątek od owej zasady i poruszymy ten temat.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie narządów mających na celu czynności przekazywania organizmowi odpowiedniej ilości wody i składników pokarmowych.
Opis Colinox wskazany może być dolegliwościach ze strony układu pokarmowego. Wspomaga prace układu pokarmowego. Dodatkowo reguluje florę bakteryjną jelit. Działanie Skutecznie zwalcza dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Przywraca równowagę flory bakteryjnej jelit. Daje wysokie poczucie bezpieczeństwa stosowania. Może być stosowany poprzez dorosłych, dzieci i niemowlęta. Wskazania W przypadku występowania wzdęć brzucha, aerofagii, kolek gazowych u niemowląt, dzieci i dorosłych. W zaburzeniach trawienia i stanach podrażnienia jelit, a również objawach towarzyszących: niestrawności, wczesnym uczuciu sytości, nudnościach, zaparciu lub biegunce. W zaburzeniach flory bakteryjnej jelit. We wszystkich przypadkach, w których wymagane może być skrócenie czasu opróżnienia żołądka. Stosowanie Przed użyciem energicznie wstrząsnąć. Dorośli i dzieci: Skoro lekarz nie zaleci inaczej podawać doustnie 20 kropli, 2–4 razy dziennie, najlepiej po jedzeniu. Można podawać z niewielka ilością plynu. Niemowlęta: Skoro lekarz nie zaleci inaczej podawać doustnie 10 kropli, 2–4 razy dziennie, najlepiej po jedzeniu. Można podawać z niewielką ilością płynu. Sklad Symetykon (emulsja 30%), zarodniki Lactobacillus sporogenes (minimum 1,5 Mld/g), fruktoza, benzoesan sodu, aromaty. System pokarmowy można wypowiedzieć składa się z przerożnych fragmentów : jelit, wątroby, żoładka, i trzustki, które wszystkie odgrywają swoją rolę. Marskość watroby zwane inaczej zwłóknieniem wątroby może być skutkiem innych, przewlekłych dolegliwości zwiazanych z tym narządem. Uszkodzenie watroby wywołane tym schorzeniem cechuje się wieloma zmianami morfologicznymi. Na początku następuje ubytek w czarnym miąższu, który następnie zostaje zastąpiony tkanka łączną. W konsekwencji czynności wątroby zostają zakłócone (upośledzenie funkcji metabolicznej) i następuje niewydolność tego narządu. Ludzka wątroba zostaje niszczona z powodu działania czynników zakaźnych albo chemicznych. Marskość może być również następstwem przewlekłego stanu zapalnego wątroby. Kiedy zaatakuje prowadzi do zmiany sposobu przepływania krwi w obrębie narządów jamu brzusznej. Skutkiem tego może być powstanie nadciśnienia wrotnego będącego m.in. przyczyna tworzenia się żylaków.
System pokarmowy wypelnia ważna rolę w ustroju. Bez niego zabrakłoby nam energii. Do przyswojenia zdecydowanej większości pożywienia (białka, tłuszcze i węglowodany) konieczne może być trawienie. W jego wyniku zachodzi proces rozkladu do substancji prostszych, które podlegają wchłanianiu. Pokarmy są trawione za pomoca soków wydzielanych poprzez rożne gruczoły. Ślinianki i gruczoły ślinowe produkują ślinę, która zawiera amylazę ślinowa. Błona śluzowa żołądka wydziela sok składający się głównie z kwasu solnego i pepsyny, jelito cienkie — tzw. sok jelitowy. Soki te różnią się skladem i czynnością. Oprócz tego do jelit wydzielają dwa ważne gruczoły – nasza wątroba (żółć) i trzustka (sok trzustkowy). Strawione składniki pokarmu ulegają wchlanianiu; odbywa sie ono głównie w jelicie cienkim, a w jelicie grubym wchłaniane sa jedynie niektóre substancje, jak np. woda i sole mineralne.

Reklamy

One thought on “W istocie COLINOX krople -to produkt, który warto wypróbować – prawda? czy nie?

  1. Kiedy chorujesz na chorobę układu pokarmowego, wowczas ważna może być dieta. Refluks to także uciążliwa przypadłość, która nieleczona może doprowadzić do uszkodzenia przełyku i nowotworow. Na szczęście wystarczy zmodyfikować swój sposób odżywiania, by się jego pozbyć. Pamietaj też o rezygnacji z palenia papierosów i picia alkoholu. Spośród produktów niewskazanych w chorobie wyrożnia się tłuste potrawy, tłusty nabial, tłuste gatunki mięs, potrawy typu fast-food, potrawy smażone, produkty i potrawy z dodatkiem octu, ostre przyprawy, owoce cytrusowe i ich przetwory, wyroby cukiernicze, napoje gazowane, alkohol, mięta pieprzowa, silna kawa i herbata i niektore warzywa (cebula, papryka). Co warto wiedzieć o dolegliwościach układu pokarmowego? Nadkwasota żołądka to także dość nieprzyjemne schorzenie układu pokarmowego . Niewłaściwe połączenia żywieniowe w tym duża ilość tłuszczów zwierzęcych, slodyczy (głównie czekolady), cytrusy i ostre przyprawy wpływaja na zwiększanie wydzielania kwasu solnego i pepsyn (sklad kwasu żołądkowego). Kiedy może być ich za dużo błona śluzowa, która ochrania nasz żołądek przed ich szkodliwym działaniem nie może być wstanie wytworzyć aż tyle substancji ochronnej by zniwelować działanie kwasu żołądkowego. Nadkwasota dotyka też osoby z tendencją do przejadania się.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s