Naprawdę ESPUMISAN MAX to ciekawy pomysł z grupy żołądek może warto się zainteresować?

Na ogół rzadko pisze się na temat ESPUMISAN MAX i w naszym odczuciu należy to zmienić. Pod spodem trochę najistotniejszych słów na ten temat, mamy opinię, że będą przydatne.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych ze sobą organów służących zapewnieniu dostarczania ustrojowi odpowiedniej ilości wody i substancji odżywczych.
DziałanieDzięki zawartości w simetikonu, ESPUMISAN MAX zmniejsza napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu gromadzących się w papce pokarmowej i śluzie przewodu pokarmowego, poprzez co prowadzi do ich pękania. Simetikon nie może być wchłaniany w przewodzie pokarmowym leczy wydalany w niezmienionej postaci.
 
Wskazania

Zmniejsza wzdęcia spowodowane nagromadzeniem gazów w przewodzie pokarmowym,

zmniejsza uczucie pelności, wzdęć i ucisku w jamie brzusznej,

zmniejsza burczenia w żołądku i jelitach,

stosowany w przygotowaniu do badań diagnostycznych jamy brzusznej (badania radiologiczne, ultrasonograficzne, gastroskopowe) jako środek pomocniczy.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli i młodzież powyżej 14 roku życia 1 kapsułkę w trackie albo po posiłku, dawka dobowa nie powinna przekraczać 5 kaspułek. Kapsułki należy połykać bez rozgryzania popijając szklanką wody.   Zapoznaj się z właściwościami preparatu opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem preparatu należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować preparatu po terminie ważności. Przechowuj preparat w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.
Skład1 kapsulka zawiera 140 mg simetikonu. System pokarmowy składa się z przeróżnych elementów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, ktore należycie spełniaja rolę. Refluks żołądkowo-przełykowy to również zarzucanie treści żoładkowej do przelyku. Treść żołądka ma kwaśny charakter, uszkadza błonę śluzową przełyku i w konsekwencji powoduje tzw. refluksowe zapalenie przełyku.Podstawowym objawem tego schorzenia może być pieczenie, ból zamostkowy, może wystepować ulewanie treści żołądkowej albo zwracanie pokarmów, odbijanie, uczucie zgagi. Nieleczenie dolegliwości grozi powikłaniami, bo przelyk nie może być przygotowany do obecności treści żoładkowych, czyli kwasu, enzymów, żółci, nie ma również bariery ochronnej, i dlatego po długotrwałym narażeniu na cofajace się treści żoładkowe dochodzi do jego uszkodzenia w postaci nadżerek, owrzodzeń, może dochodzić do krwawień z przełyku, a także powstawania nowotworów. Jak widać, nieleczona dolegliwość nie jedynie zmniejsza komfort życia, ale także może mieć poważne konsekwencje.
System pokarmowy pełni istotną funkcję w organiźmie. Bez niego zabrakłoby nam pokarmu. Wiadomo, że system pokarmowy spełnia ważne zadanie, tj. przekształca pokarm spożywany poprzez czlowieka, dostarczając organizmowi energii i składników odżywczych, ktorych potrzebuje on do spełnienia różnorodnych funkcji życiowych. Najważniejszą jego rolą może być trawienie i wchłanianie pokarmu. W anatomii zwykłego człowieka jama ustna (cavum oris) może być początkowym odcinkiem przewodu pokarmowego. W niej następuje wstępna, mechaniczna obróbka pokarmu i przygotowanie jego do dalszego trawienia. Pokarm zostaje rozdrabniany, miażdżony i mieszany ze śliną, która zawiera enzym trawienny amylazę ślinowa (ptialinę).

Reklamy

One thought on “Naprawdę ESPUMISAN MAX to ciekawy pomysł z grupy żołądek może warto się zainteresować?

  1. Bynajmniej nie zalecam produktu Espumisan bo warto lepiej wydać forsę na coś tam innego. Sądzę, że może być wtedy z tego lepszy zysk.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s