W rzeczy samej ASTAXIN 20 to istotny środek który każdemu może pomóc

Zwykle nie mówi się o ASTAXIN 20. I to nie budzi wątpliwości, bo muszą być ciekawsze tematy. Jednakże na tych łamach uczynimy wyjątek od owej zasady i poruszymy ten dla niektórych ciekawy temat.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych ze sobą narządów mających na celu czynności dostarczania organizmowi odpowiedniej ilości H2O i substancji odżywczych.
  Skład

1 kapsułka zawiera:
Astaksantyna 4 mg
Witamina E 10 mg
Witamina C 60 mg

  Dawkowanie

Porcja preparatu zalecana do spożycia w ciągu dnia:1 albo 2 kapsułki dziennie; spożywane podczas posilku.
Produkt powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie powinien być stosowany w okresie ciąży i karmienia piersią. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

  Działanie

Mechanizm działania astaksantyny
Komorki naszego organizmu są ciągle wystawiane na dzialanie wolnych rodników. Sa to również czynniki środowiskowe, ktore wywołują niekontrolowana oksydację kluczowych składników fizjologicznych i powodują stres tlenowy. Stres tlenowy zwiększa sie z wiekiem i w związku z wieloma chorobami i intensywnym wysiłkiem fizycznym. Chroniczne stany zapalne i infekcje są kolejnymi obszarami, w ktorych wolne rodniki odgrywają ważną rolę.
Po zażyciu, astaksantyna może być akumulowana we wszystkich organach organizmu. W tkankach, w obrębie ściany komorkowej, astaksantyna może być obecna w strukturach lipidowych, które są ważnym składnikiem zarowno ściany zewnętrznej, jak również błon otaczających organelle komorkowe, takie jak mitochondria. Jako skuteczny antyoksydant, astaksantyna chroni składniki lipidowe komórki przed jelczeniem i utlenianiem. I dlatego również astaksantyna wspiera funkcjonalność i żywotność tkanek. Poprzez ochronę błon komórkowych, astaksantyna wywiera także mocny efekt przeciwzapalny. Bo może być ona rozprowadzona do tkanek całego organizmu, wpływa pozytywnie na szereg funkcji i zapobiega wielu poważnym schorzeniom.
Astaksantyna może być jednym z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów, dla którego wykazano 800x silniejszą aktywność od koenzymu Q10, 550x silniejsza aktywność od witaminy E i 10x silniejszą aktywność od beta-karotenu.
 
Astaksantyna, w przeciwieństwie do innych przeciwutleniaczy, wykazała także unikalną zdolność do przenikania poprzez dwuwarstwowe błony lipidowe komórek. I dlatego też, pomaga ona chronić lipidy i odmienne wrażliwe składniki błony komórkowej w tkankach ludzkiego organizmu przed działaniem reaktywnych form tlenu i oksydacją.

  Opis

Astaksantyna, aktywny skladnik produktu Astaxin, to również niezwykle mocny antyoksydant:

800x aktywniejszy niż koenzym Q10

550x aktywniejszy niż witamina E

40x aktywniejszy niż beta karoten

Astaksantyna nadaje czerwonawe zabarwienie m.in. łososiom, pstrągom, homarom, krewetkom i krabom. W przeciwieństwie do innych antyoksydantów, jej struktura pozwala na umiejscowienie w dwuwarstwowej błonie komorkowej poprzez co chroni błonę komórkową, białka i DNA przed szkodliwym dzialaniem wolnych rodników.
 
Jak odkryto astaksantynę?
Haematoccocus pluvialis może być mikroalgą zamieszkujaca skalne jeziorka Archipelagu Sztokholmskiego. W niesprzyjających warunkach środowiska, gdy wodne oczka wysychaja, może być w stanie wytworzyć niezwykle odporna formę, zdolną do przetrwania w palących promieniach słońca. Jej ściany komórkowe grubieją, w obrebie komórki akumuluja się tluszcze i wytwarzana może być astaksantyna. Astaksantyna chroni jądro komórkowe i odmienne organelle i składniki odżywcze przed utlenieniem pod wpływem promieniowania UV. Dzięki niej alga może być w stanie przetrwać długie okresy suszy i surowe warunki klimatyczne.
 
Układ krwionośny
Podwyższa poziom ”dobrego” cholesterolu LDL
Działanie HDL obniżające poziom cholesterolu we krwi polega na usuwaniu jego nadmiaru z komórek i transportowanie jego do wątroby, gdzie może być metabolizowany.
HAMUJE OKSYDACJĘ ”ZŁEGO” CHOLESTEROLU LDL
Badania kliniczne nad produktem Astaxin™ wykazały, że astaksantyna hamowala oksydację ”złego” cholesterolu LDL. Utlenione formy LDL absorbowane są poprzez makrofagi obecne w ścianie naczyń krwionośnych, przekształcane następnie w komórki piankowate, odkładające się później w śródbłonku tętnic jako płytki miażdżycowe.
 
Oksydacja LDL powoduje:

odkładanie się płytek miażdżycowych

rozwój arterosklerozy

wzrost ciśnienia krwi

ryzyko zawału serca i udaru mozgu

 
Obniża poziom trójglicerydów we krwi:
Wysoki poziom trójglicerydów we krwi może być związany z arterosklerozą, a zatem rownież z chorobą serca i ryzykiem wylewu.
Poprawia reologię i wpływa na ciśnienie krwi:
Astaksantyna poprawia przeplyw krwi poprzez zwiekszenie elastyczności błony erytrocytów.
ASTAXIN™ może być przyjmowany jako:

profilaktyka zdrowego układu krwionośnego

suplement diety w hiperlipidemii i miażdżycy

suplement diety po zawalach i wylewach

suplement diety w przepadkach łagodnego i umiarkowanego nadciśnienia (stopień I i II)

 
Metabolizm w cukrzycy
Redukuje toksyczność glukozy:
Zapobiega nieenzymatycznej glikozylacji, czyli wiązaniu się glukozy z proteinami i powstawaniu produktow AGE (advanced glycation end-products) i degeneracji błon mitochondrialnych. Ogranicza powstawanie sorbitolu, który pojawia się w obecności znacznego stężenia glukozy i wolnych rodnikow.
 
Chroni komórki beta trzustki:
Przeciwdziała niszczącemu oddziaływaniu wolnych rodników na wrażliwe tkanki, szczególnie te, ktore mają chorobowo upośledzoną zdolność do regeneracji.
 
Ogranicza powikłania w cukrzycy:
Przeciwdziala powikłaniom w cukrzycy, wywolanym poprzez AGE, związanym m.in. z glikozylacją mieliny w komórkach nerwowych, odkładaniem plytek miażdżycowych w naczyniach krwionośnych i zlogów AGE w kłębuszkach nerkowych. Ma także wpływ na powstawanie zmarszczek, bezpłodność i zaćme.
 
ASTAXIN™ może być przyjmowany jako:
suplement diety chorych na cukrzycę typu I i typu II, w celu zahamowania powikłań związanych z produktami AGE.

System pokarmowy można wypowiedzieć sklada się z przeróżnych elementów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które wszystkie wypełniają swoją role. Przyjrzyj się swoim nawykom żywieniowym. Może warto coś tam w nich zmienić – zamiast pieczonego kurczaka wybierz gotowanego. Zamiast frytek w ramach przekąski zjedz jabłko, sałatkę, pieczywo chrupkie. Jedz w miarę regularnie i zdrowo, pamiętając jednocześnie, aby ostatni posilek spożyć ok. 3 godzin przed pójściem spać. Spróbuj ograniczyć również kawę. Skoro nie potrafisz bez niej żyć – postaraj się wypijać nie więcej niż 2-3 filiżanki dziennie. Ruszaj się – nie musisz wyciskać siódmych potów w klubie fitness. Zadbaj o to, by każdego dnia znaleźć godzinę na przyklad na spacer, lekką przejażdżke rowerową, basen, gimnastykę. Sport poprawia perystaltyke jelit, usprawnia procesy trawienne, pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała. Pożywienie, rozdrobnione w jamie ustnej, trafia do żołądka poprzez przełyk zakończony odźwiernikiem – szczelna, muskularną bramką, ktora chroni przełyk przed ostrym kwasem i sokami wytwarzanymi w żołądku.
System pokarmowy pełni istotna funkcję w ustroju człowieka. Bez niego zabrakłoby energii. Jelito cienkie ciągnie sie od żołądka aż do jelita grubego, od którego odgranicza się tzw. zastawką Bauhina. Jelito cienkie może być miejscem dalszych etapow procesu trawienia, w jego wnętrzu składniki są poddawane działaniu enzymow pochodzących z wątroby, z trzustki i własnej śluzowki jelita, ktore rozkładają je na elementy podstawowe. Zajmuje ono okolicę pępkową, podbrzuszna i obie okolice biodrowe a częściowo i miednicę małą. Jego długość wynosi ok. 4-6 m, średnica 3—5 cm. Jelito cienkie dzielimy na dwunastnicę (łac. duodenum), jelito czcze (łac. jejunum) i kręte (łac. ileum). Ścianki jelita cienkiego ściskają się automatycznie. Rytmiczne ruchy odcinków jelita służą do ugniatania i kruszenia pokarmu, przeciwstawne skurcze jelita służą dobremu zmieszaniu pokarmu a ruchy perystaltyczne, następujace falowo, przesuwają pokarm w kierunku jelita grubego.

Reklamy

One thought on “W rzeczy samej ASTAXIN 20 to istotny środek który każdemu może pomóc

  1. Mówić o Astaxin. nie ma po co. Raczej niech jacyś inni koledzy coś mądrego powiedzą. Na watrobę, na trzustkę, na to także to wszystko da się znaleźć lek. Ważna może być również dieta. Skutecznia dieta na wątrobę. W menu powinny sie rownież znaleźć tłuszcze. Poprawiają one smak potraw, są również źródłem nienasyconych kwasow tluszczowych i witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E i K). U osob, które nie mają żóltaczki bardzo dobrze tolerowane są: masło, śmietanka i oleje 2-3 lyżki dziennie. Dolegliwości istnieje naprawdę dużo. Przykładowo:Dyslipidemia – Zaburzenia w obrazie lipidów w krwiobiegu, np. nadto wysoki stosunek cholesterolu LDL do HDL. Prowadzi do niebezpiecznych zmian w układzie krążenia, rozwoju miażdżycy i dolegliwości serca..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s