Czy słyszeliście o – LEN? – poczytajcie jakie mogą być opinie

Często nie mówi się o LEN. I to nie dziwi, bo bywają sympatyczniejsze informacje. Jednakże my uczynimy wyjątek od owej zasady i omówimy ów produkt.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu dostarczania odpowiedniej ilości wody i składników odżywczych.

Zaleca się: stosować jako preparat osłaniający,
na zgage jako środek pomagający zneutralizować działanie kwasów żołądkowych i przy zaparciach
jako środek wspomagajacy wypróżnianie
System pokarmowy składa się z zróżnicowanych części składowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które ewidnentnie odgrywają rolę. Zatrucia pokarmowe powinny być też wywołane poprzez gronkowce, które najlepiej rozwijają się w słodyczach, np. kremach, lodach, mleku i przetworach mlecznych, ciastkach, galaretkach, sałatkach. Namnażaniu ich sprzyja przetrzymywanie owych produktów spożywczych w cieple i zamrażanie ich i odmrażanie. Gronkowce są wszędobylskimi bakteriami ropnymi, a ich źródłem w produktach spożywczych może być czlek chory (np. sprzedawca z ropnymi chorobami skory, takimi jak czyraki albo odmienne zmiany zapalne) lub ich nosiciel. Gronkowce obok właściwości ropotwórczych wytwarzają tzw. enterotoksyne gronkowcową, która może być odpowiedzialna za wystąpienie objawów zatrucia pokarmowego.
System pokarmowy wypełnia istotną funkcję w ustroju. Bez niego brakowałoby pokarmu. Nasza wątroba może być gruczołem wchodzącym w skład ukladu pokarmowego, bo obok innych ważnych funkcji niezbędnych dla metabolizmu, produkuje żółć, wydzielinę potrzebna do trawienia tluszczy. Gromadzi się ona w woreczku żółciowym, następnie, po każdym posiłku, przelewa sie do wnętrza jelita cienkiego poprzez drogi żółciowe.

Reklamy

One thought on “Czy słyszeliście o – LEN? – poczytajcie jakie mogą być opinie

  1. Dolegliwości istnieje faktycznie sporo. Przykładowo:Hipertriglicerydemia – Hiperwitaminoza – Zespól objawów chorobowych wywołany nadmiarem witamin w organizmie, dotyczy on przede wszystkim witamin rozpuszczalnych w tłuszczach: A, D, E i K. Zwiększenie ponad normę ilości trójglicerydów we krwi, co może przyczyniać sie do rozwoju miażdżycy.. Na wątrobę, na jelita, na wsio da się kupić lek. Istotna może być także dieta. Właściwa dieta na trzustke. Pamietaj, że niektóre owoce (na przykład banany albo winogrona) nie są wskazane w diecie trzustkowej ze względu na wysoką zawartość naturalnego cukru, który bystro zamienia się w tkanke tłuszczowa, której nadmiar może być dla trzustki szkodliwy.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s