Mówię: COLON C ułatwi życie

Ludzie szukają opinii o COLON C. I to nie powinno nikogo zdziwić, bo gdy trzeba nabyć produkt, to warto znać opinie innych klientów. Ale jednak opinie te są zdecydowanie różne. Niektórzy wychwalają COLON C a inni zdecydowanie przeciwnie. Może komentarze pod tym tekstem ułatwią wam uzyskać własne zdanie. Często to zdanie innych kolegów i koleżanek decyduje o tym czy kupujemy czy nie. Zapraszamy do umieszczania komentarzy.
Układ pokarmowy to tzw. system połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu dostarczania ustrojowi odpowiedniej ilości wody i składników energetycznych.
Colon C™ – sporządzany może być z naturalnych składników, ułatwiających perystaltykę jelit. Codzienna dawka Colon C zapewnia odpowiednią ilość błonnika i dostarcza jelitom przyjaznych bakterii
System pokarmowy sklada sie z zrożnicowanych fragmentów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które wszystkie odgrywają rolę. Dolegliwości brudnych rąk wynikają z braku naszej higieny. Może być to również parę jednostek chorobowych takich jak Salmonella, Wirusowe zapalenie wątroby typu A, Bakteryjne zapalenie jamy ustnej albo tasiemiec. Dolegliwości brudnych rąk przenosimy drogą pokarmową na skutek braku dostatecznej higieny, i dlatego trzeba staranne myć rece wodą i mydłem.
System pokarmowy pełni ważną rolę w organiźmie. Bez niego zabrakłoby nam energii. Zawartość przewodu pokarmowego ulega stalemu przesuwaniu, w kierunku od jamy ustnej do odbytu. Ważnym mechanizmem warunkującym prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego może być jego skoordynowana i precyzyjna czynność motoryczna – perystaltyka. W wypadku jelit najbardziej charakterystyczny może być ruch robaczkowy (nazwa historyczna), a dużo częściej nazwany obecnie bardziej prawidlowo – ruchem perystaltycznym. Polega on na tym, że skurcz jelita powstaje jedynie w pewnym jego odcinku, na skutek skurczu mieśni okrężnych i posuwa się naprzod, podobnie jak obserwujemy to także np. u dżdżownic. Prócz owych ruchow istnieją wciaż jeszcze ruchy wahadłowe, powstałe na skutek skurczu mieśni podłużnych. Obecnie uważa się, że to także jesteśmy w stanie ruchy odcinkowe (wahadłowe) odgrywają ważniejszą rolę w przesuwaniu pokarmu niż ruchy perystaltyczne. Skurcze odcinkowe zachodzą z większa częstotliwościa w proksymalnych niż w dystalnych częściach jelit co powoduje stopniowe przesuwanie pokarmu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s