W istocie ENSURE PLUS o tym powinno się poczytać

Zauważmy ENSURE PLUS to chyba jeden z produktów które nie były ostatnio reklamowane. Napiszmy o nim w tym momencie. Ta szczególna charakterystyka nie jest przydługa.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych ze sobą narządów służących zapewnieniu dostarczania właściwej ilości H2O i składników pokarmowych.
  Dawkowanie

dzieci: 1 kapsułka dziennie,

dorośli: 1-2 kapsulki dziennie. Lekarz może podjąć decyzję o zastosowaniu preparatu

Lekarz może podjąć decyzje o zastosowaniu preparatu u niemowląt i małych dzieci w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

  Sposób użycia

Dzieci młodsze: kapsułkę należy otworzyć i wysypać jej zawartość do spożywanego poprzez maluch pokarmu.
Dzieci starsze i dorośli: kapsułkę należy połknąć i popić woda. Nie należy mieszać preparatu ze nadto gorącymi albo mrożonymi płynami/pokarmami.

  Uwaga

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przyjmowany pod nadzorem lekarza
Bezpieczeństwo stosowania Saccharomyces bulardii:
Badanie Costalos i wsp. (Early Hum Dev, 2003; 89-96) potwierdziło, że stosowanie Saccharomyces bulardii może być bezpieczne także u wcześniaków. Po podaniu Saccharomyces boulardii stan flory jelitowej wcześniaków zbliżył się do stanu flory jelitowej u niemowląt karmionych piersia (grupa kontrolna). Saccharomyces boulardii podane doustnie żwawo osiąga stabilny stan w jelicie.
W przeciągu kilku dni po zaprzestaniu podawania może być wydalany z organizmu.

  Zastosowanie

Przy jednoczesnym podawaniu kilku różnorodnych antybiotykow profilaktycznie pacjentom podczas pobytu w szpitalu dorosłym

przy przewlekłej biegunce niemowlętom i dzieciom w każdym rodzaju biegunki osłonowo z antybiotykiem o szerokim spektrum działania jako profilaktyka zakażeń Clostridium difficile. Zakażenie Clostridium difficile występuje najcześciej jako nastepstwo stosowania antybiotyków o szerokim spektrum działania takich jak: cefalosporyny II i III generacji, penicyliny, klindamycyna, erytromycyna, emfoterycyna B, ryfampicyna, trimetoprim, metronidazol, aminoglikozydy i inne. Skuteczność Saccharomyces bulardii w zmniejszaniu nawrotów biegunki wywolanej poprzez Clostridium difficile Przyjmowanie Saccharomyces boulardii w skojarzeniu z wankomycyną i metronidazolem powoduje zmniejszenie ryzyka nawrotow biegunki wywołanej poprzez Clostridium difficile o 42% i zmniejsza ryzyko wystapienia rzekomo bloniastego zapalenia jelita grubego. Skuteczność Saccharomyces bulardii w zmniejszaniu ryzyka biegunki poantybiotykowej Przyjmowanie Saccharomyces boulardii równolegle z antybiotykiem w profilaktyce biegunki poantybiotykowej u dzieci w wieku od 6 miesiecy do 14 lat obniża ryzyko biegunki poantybiotykowej o 81%.

  Działanie

Działanie Saccharomyces boulardii: hamuje rozwój bakterii chorobotworczych, eliminuje (wymiata) bakterie chorobotwórcze z przewodu pokarmowego, dezaktywuje toksyny wydzielane poprzez chorobotwórcze bakterie np. poprzez Clostridium difficile, utrzymuje spójność śluzówki jelit, stymuluje system immunologiczny, stymuluje produkcję krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które odgrywają fundamentalną rolę w procesie dojrzewania i odnowy komórek, stymuluje procesy dojrzewania i wymiany enterocytów jelita cienkiego, zmniejsza sekrecję wody i elektrolitów do światła jelita, dzięki czemu ogranicza utratę wody. Szczep Saccharomycies Boulardii posiada status bezpieczeństwa GRAS – Generally Recognized as Safe. Wysoka zawartość Saccharomyces boulardii di-erol™ zawiera 5 miliardów żywych liofilizowanych probiotycznych drożdży z rodzaju Saccharomyces boulardii. Ilość ta może być gwarantowana na koniec terminu przydatności preparatu.

Działanie standaryzowanego wyciągu z rumianku: zmniejsza ból i skurcze jelit, przyczynia sie do poprawy samopoczucia, wspomaga trawienie, przywraca prawidłowe ruchy perystaltyczne, zapobiega wzdeciom, może być skutecznym środkiem wiatropędnym. Wyciąg z rumianku zawarty w preparacie di-erol™ nie wywołuje reakcji alergicznych – może być pozbawiony antekotulidu. Posiada status bezpieczeństwa GRAS – Generally Recognized as Safe

  Opis

Unikalne połączenie substancji aktywnych Di-erol™ to także unikalne połączenie dwoch uzupełniających się skladników:

saccharomyces boulardii

standaryzowany wyciag z rumianku

System pokarmowy sklada się z rozmaitych fragmentów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które należycie odgrywają rolę. Ból brzucha – występuje praktycznie w każdej postaci niedrożności jelit. Zwykle w ciągu pierwszych kilkunastu godzin trwania dolegliwości może być trudny do jednoznacznego umiejscowienia i ma charakter kolkowy, gdy to również dolegliwości stopniowo narastają w ciągu kilku minut, by po osiągnięciu maksymalnego nasilenia ustapić blisko całkowicie, aż do następnego ataku. Po tym okresie bol staje się staly, zwykle obejmuje całą jamę brzuszną, a w miarę rozwoju niedrożności i wystąpienia zapalenia otrzewnej dołącza się do niego charakterystyczne napięcie brzucha (brzuch deskowaty). W przypadku niedrożności powstalej w wyniku skręcenia jelita ból od początku ma charakter stały i może być silny. Bólom towarzyszy stawianie się jelit i przelewanie treści jelitowej, nieraz głośne. Słuchawką wysłuchuje się dość rzadkie, wysokie i wyraźne tony perystaltyczne.
System pokarmowy spełnia ważną rolę w organiźmie. Bez niego brakowałoby energii. Trzustka to także gruczoł przyłączony do układu trawiennego, produkuje bogaty w enzymy sok, który rozkłada składniki pokarmowe. Stanowi także pewna część układu hormonalnego, produkuje ważny hormon – insulinę i glikogen. Trzustka może być wydłużonym, stożkowatym narzadem umieszczonym poziomo w górnej części składowej jamy brzusznej. Jej największa pewna cześć nosi nazwę głowy i otoczona może być dwunastnicą.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s