Na teraz: ENTEROL 250 warto wziąć pod uwagę

Zwykle nie pisze się o ENTEROL 250. I to nie jest dziwne, bo bywają łatwiejsze informacje. Jednak my uczynimy odstępstwo od owej zasady i poruszymy ów dla niektórych ciekawy temat.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie narządów mających na celu czynności przekazywania ustrojowi właściwej ilości wody i substancji pokarmowych.
  Skład Zawiera Saccharomyces boulardii (liofilizowane komórki) 250 mg.   Dawkowanie i sposób podawania 1 do 2 kapsułek dziennie. Specyfik stosowany doustnie. Zawartość saszetki należy dodać do niewielkiej ilości wody albo osłodzonego napoju, zmieszać i wypić. Proszek z saszetki może być mieszany z pokarmami albo dodawany do butelki z pokarmem dziecka.   Specjalne ostrzeżenia Enterol 250 zawiera żywe komórki. Z tego powodu nie należy mieszać jego ze nadto gorącymi (ponad 50°C) albo mrożonymi płynami i potrawami ani z alkoholem. Leczenie właściwe preparatem Enterol 250 może być dodatkiem do niezbędnego nawodnienia pacjenta. Ilość podawanych plynów i droga podawania (doustna albo dożylna) powinna być dostosowana do nasilenia biegunki, wieku i stanu ogólnego pacjenta.   Ciaża i laktacja Ciąża – Nie stwierdzono działania teratogennego w badaniach na zwierzętach. Nie ma klinicznych doniesień dotyczących fetotoksyczności i deformacji płodu, nie mniej jednak nie pozwala to także na wykluczenie wszelkiego ryzyka. I dlatego ze wzgledów bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania leku w czasie ciąży. Laktacja – Z powodu braku badań klinicznych nie zaleca się stosowania leku w okresie karmienia piersią.   Interakcje Preparatu Enterol 250 nie należy stosować łącznie z lekami przeciwgrzybicznymi stosowanymi doustnie albo dożylnie, bo zawarty w preparacie Saccharomyces boulardii może być szczepem drożdży.   Przeciwwskazania Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu, pacjent z cewnikiem założonym do żyły centralnej.   Wskazania do stosowania ENTEROL – podawanie w ostrych biegunkach bakteryjnych i wirusowych, przebiegających bez krwi w kale i bez znacznego odczynu ogolnego, jako dodatek do nawodnienia u dorosłych i dzieci. Zapobieganie biegunkom związanym ze stosowaniem antybiotyków. Jako dodatek do leczenia właściwego antybiotykami w nawracajacych zakażeniach Clostridium difficile. Zapobieganie biegunkom występującym w żywieniu dojelitowym. Zapobieganie i leczenie właściwe biegunki podróżujących.   System pokarmowy składa sie z zróżnicowanych fragmentów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które wszystkie odgrywają rolę. Gastrolog odpowie m.in. na takie pytania: jakie objawy powinny świadczyć o chorobie wrzodowej, czy może nie leczone wrzody powinny być groźne dla naszego życia, na czym polega refluks żoładkowo-przełykowy, jakie produkty najbardziej szkodzą żołądkowi i czy może nieświeży oddech może być związany z chorobami żołądka. Skoro bole żołądka coraz dużo częściej dają o sobie znać, stają się ostrzejsze i towarzyszą im nudności, biegunka, ogolne osłabienie, należy koniecznie zgłosić się do lekarza. Dolegliwości żoładkowe bywają często bagatelizowane – bo to również przecież normalne, że skoro po trudnym dniu w pracy, tłustym posiłku i paczce wypalonych papierosów można dostać niestrawności.
System pokarmowy wypełnia ważna rolę w ustroju. Bez niego zabrakłoby energii. Przełyk ma długość średnio okolo 23-25 cm, odległość od siekaczy do żołądka około 40 cm. Występują trzy fizjologiczne zwężenia przelyku: zwężenie górne – w przejściu gardła w przełyk, mięśnie w tym miejscu tworzą czynnościowy mięsień zwieracz przełyku i zwężenie środkowe – na wysokości rozdwojenia tchawicy w miejscu, gdzie aorta zstępująca od strony lewej i do tylu, a oskrzele lewe od przodu obejmują przelyk. Nie może być ono powodowane budową samej ściany przelyku, ale przyleganiem obu sąsiednich narządów.

Reklamy

2 thoughts on “Na teraz: ENTEROL 250 warto wziąć pod uwagę

  1. To co tutaj jest napisane to jest kompletnie do niczego. Po prostu aż się oglądać nie chce tych tu licznych narzekań, a że cały czas coś nie w ten deseń, a bo coś tam się nie spodobało. Może jednak dajcie spokój z waszymi nażekaniami.

  2. Myślę, że trzeba kupić Enterol. Nic bardziej sensownego nie znalazłam. Poszukiwałam trochę w internecie, ale bez skutku. Nie znalazłam nic lepszego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s