Nowość czy nie nowinka – CYNACHOLIN płyn napiszmy co o nim sądzimy

Co konsumenci myślą o CYNACHOLIN płyn? Bardzo trudno właściwie stwierdzić. Jednakże należy się z tymi opiniami zapoznać i wówczas nabyć produkt, w tym przypadku CYNACHOLIN płyn Tymczasem opinie te często bywają bardzo różne. To także nie jest niespodzianka. Bo przecież niektórzy chwalą CYNACHOLIN płyn a inni konsumenci wręcz przeciwnie. Liczymy na to, że komentarze pod tym tekstem pozwolą wam ustalić własne zdanie. Zapraszamy do komentowania.
Układ pokarmowy to tzw. system połączonych ze sobą narządów służących do dostarczania organizmowi odpowiedniej ilości H2O i substancji odżywczych.
  Skład
Cynarae extractum fluidum (0,8 : 1) – 100 ml. Preparat może być wyciągiem etanolowym z ziela karczocha.Substancje pomocnicze: etanol 40 – 50% (V/V).Preparat zawiera nie mniej niż 0,25% (m/m) polifenolokwasów w przeliczeniu na kwas chlorogenowy, co odpowiada 5,9 mg w dawce jednorazowej (2,5 ml).
  Działanie

zwieksza ilość wydzielanej żólci i działa żółciopędnie

obniża poziom tłuszczów i cholesterolu we krwi

zapobiega miażdżycy tętnic

  Opis
Cynacholin® stosuje się w schorzeniach żołądkowo-jelitowych (dyspepsja, nudności, wymioty, wzdęcia, zaparcia, bol w jamie brzusznej, brak apetytu), pomocniczo w podwyższonym poziomie trójglicerydów i cholesterolu we krwi i jako środek profilaktyczny przeciw miażdżycy naczyń krwionośnych.
System pokarmowy składa się z zróżnicowanych części skladowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które odpowiednio spełniają swoją role. rawienie większości rodzajów pożywienia, rozpoczęte w żołądku, trwa od 12 do 24 godzin. To również sporo czasu, ważne wiec, aby nie obciążać nadmiernie układu pokarmowego, objadając się na noc. Znane przysłowie nakazuje śniadanie jeść samemu, obiad z przyjacielem, a kolację oddać wrogowi – i słusznie, oni wszyscy bowiem znamy objawy poźnego objadania sie w nocy: bóle żołądka, watroby, opuchnieta wizerunek nastepnego dnia. Najlepiej nie jeść dwie, trzy godziny przed snem. Żeby rozpocząć proces trawienia, nasz żołądek wytwarza dość stężony kwas solny – jak to również zatem możliwe, że nie jesteśmy poparzeni od wewnątrz? Ściany żołądka chroni specjalna wyściólka: śluzówka. A my chętnie a bezmyślnie niszczymy ją niemal codziennie – śluzówce nie służy ani silna herbata, ani kawa, ani również ostre przyprawy czy może alkohol (nawet niskoprocentowy). Zażywane w nadmiarze środki leczenia – szczegolnie przeciwbólowe, dostępne przecież tak łatwo, którymi faszerujemy się bez opamiętania – mają szczególnie zly wplyw na te ochronną warstwę żoładka.
System pokarmowy pełni ważną funkcję w organiźmie. Bez niego brakowałoby nam energii. Pokarm przesuwany może być do żołądka. Blona śluzowa tego organu odpowiedzialna może być za wydzielanie soku żołądkowego, w którego skład wchodzą: kwas solny i pepsyna. Pokarm ulega dalszemu strawieniu, a następnie zostaje przesuniety do jelita cienkiego. Jelito cienkie wydziela sok jelitowy, a również do jelita wydzielane są: żółć produkowana w wątrobie i sok trzustkowy produkowany w trzustce. Pokarm podlega dalszemu trawieniu. Strawiony pokarm może ulec wchłonięci proces ów odbywa się głównie w jelicie cienkim. W jelicie grubym wchłaniane są: woda i sole mineralne.

Reklamy

One thought on “Nowość czy nie nowinka – CYNACHOLIN płyn napiszmy co o nim sądzimy

  1. Bynajmniej nie polecam produktu Cynacholin bo warto lepiej wydać grosze na coś tam innego. Jestem zdania, że będzie wówczas z tego większy pożytek.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s