W istocie NORMOLAX REGULAR – pomyśl zanim spróbujesz wziąć – prawda?

Konsumenci szukają opinii o NORMOLAX REGULAR. I to nie musi dziwić, bo gdy należy kupić produkt, to warto znać opinie innych ludzi. Tymczasem opinie te bywają zdecydowanie różne. Jedni chwalą NORMOLAX REGULAR a inni ludzie wręcz przeciwnie. Może komentarze pod tym tekstem pomogą wam ustalić swoje zdanie. Jakże często to zdanie innych konsumentów przeważa o tym czy kupimy czy też nie. Zapraszamy do umieszczania komentarzy.
Układ pokarmowy to układ połączonych funkcjonalnie narządów służących do przekazywania odpowiedniej ilości H2O i substancji energetycznych.
  Skład
Błonnik pszeniczny (Nutrioza) (40%), len mielony odtłuszczony (22,7%), inulina (20%), proszek jabłkowy (10%), luski nasion babki jajowatej (5%), aromat (lecytyna sojowa), kwas cytrynowy – regulator kwasowości.
  Sposób użycia
1-2 łyżeczki dziennie – spożywać bezpośrednio albo wypić po zmieszaniu z zimnym albo gorącym płynem, najlepiej na pół godziny przed posiłkiem. Każdą porcję należy popić szklanką płynu (wody, soku albo mleka).
  Działanie

Nutrioza (błonnik pszeniczny) w naturalny sposób pomaga walczyć z zaparciami, ułatwiając utrzymanie regularnego cyku wypróżnień. Wspomaga przemianę materii, zmniejsza uczucie głodu, dzięki czemu ułatwia proces odchudzania.
Łuski nasion babki jajowatej zwiększając swoją objętość w jelitach pobudzają perystaltykę jelit, dzieki czemu wpływaja korzystnie na naturalny rytm wyprożnień.
Inulina (błonnik z cykorii) o właściwościach prebiotycznych wspomaga regularność wypróżnień. Wpływa korzystnie na flore bakteryjną przewodu pokarmowego i przyczynia się do zachowania naturalnej odporności organizmu.
Len dostarcza organizmowi blonnika wpływającego korzystnie na metabolizm tłuszczów w organizmie i prawidłową przemianę materii. Powoduje uczucie sytości. Zawiera substancje śluzowe, które powlekają i osłaniaja przewód pokarmowy.
Produkt może być stosowany codziennie. Nie przyzwyczaja organizmu i ma niską zawartość kalorii /22,3 kcal na dzienną porcję produktu/.

  Opis

NORMOLAX REGULAR – pomaga zapobiegać zaparciom i osłania przewód pokarmowy.
Normolax regular to:

Wysoka zawartość błonnika i cennych dla zdrowia prebiotyków,

Duża wygoda stosowania jedynie 1-2 łyżeczki dziennie.

Ekonomiczne opakowanie – aż na 18 dni.

Bogaty sklad i wyjątkowy smak zielonego jabłka

System pokarmowy składa się z zróżnicowanych części składowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które należycie wypełniają rolę. Zatrucia pokarmowe powinny być także wywołane poprzez gronkowce, które najlepiej rozwijają się w słodyczach, np. kremach, lodach, mleku i przetworach mlecznych, ciastkach, galaretkach, salatkach. Namnażaniu ich sprzyja przetrzymywanie owych produktów spożywczych w cieple i zamrażanie ich i odmrażanie. Gronkowce są wszędobylskimi bakteriami ropnymi, a ich źródlem w produktach spożywczych może być człek chory (np. sprzedawca z ropnymi chorobami skóry, takimi jak czyraki albo odmienne zmiany zapalne) lub ich nosiciel. Gronkowce obok właściwości ropotwórczych wytwarzają tzw. enterotoksyne gronkowcową, która może być odpowiedzialna za wystapienie objawów zatrucia pokarmowego.
System pokarmowy spełnia ważną rolę w ustroju. Bez niego zabrakłoby pokarmu. Przełyk może być narządem w kształcie rury o długości ok. 25cm, może być zaopatrzony w ścianki mieśniowe, których rola polega na transportowaniu pożywienia z gardła do żołądka. Także wówczas, kiedy nie spożywamy pokarmu, proces połykania powtarza się nieprzerwanie – połykamy ślinę średnio 70 razy na godzinę w stanie aktywności i ok. 10 razy na godzine podczas snu. Ciągnie sie on od gardła, przemierza jamę piersiową, przechodzi poprzez przeponę i w jamie brzusznej uchodzi do jamy żołądkowej. Przelyk (łac. esophagus, oesophagus, nosiciel pokarmów) – może być przewodem mięśniowo-błoniastym o podłużnym przebiegu; łaczy gardło z żołądkiem. Czynność przełyku polega na transporcie pokarmu z gardła do żoładka. Ściana przełyku nie ma zdolności wchłaniania pokarmu ani trawienia.

Reklamy

3 thoughts on “W istocie NORMOLAX REGULAR – pomyśl zanim spróbujesz wziąć – prawda?

  1. Moim zdaniem trzeba przeczytać komentarze i dowiedzieć się kto ma jaki osąd o tym produkcie. Zawsze tak właśnie robię, aby sobie wyrobić zdanie i nie kupować rzeczy bez przygotowania.

  2. Niedawno przyjaciółka tego spróbowała Normolax ale nie wiem czy na sobie bezpośrednio czy też dała chłopakowi ;-). Nie liczy się. O czymś innym chciałam powiedzieć. Moim zdaniem, a w rzeczy samej jej nie jest to to takie złe, ale myślę że każdy powinien na swe wasne ryzyko wypróbować.

  3. Myślę, że trzeba nabyć Normolax. Nic lepszego nie znalazłam. Lukałam trochę w sieci, ale bez skutku. Nie odnalazłam nic lepszego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s