Czy czytaliście o – HERBAVEN RECEPTURY? – poczytajcie jakie mogą być opinie

Zwykle nie mówi się o HERBAVEN RECEPTURY. I to nie musi dziwić, bo bywają ciekawsze tematy. Ale my uczynimy wyjątek od tej reguły i omówimy ów produkt.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie narządów służących zapewnieniu przekazywania ustrojowi odpowiedniej ilości wody i składników energetycznych.
Opis Gastrotuss – syrop przeciw refluksowi, osłonowy, który wspomaga leczenie właściwe refluksu żołądkowo-przełykowego. Zmniejsza kwasowość treści żołądka, tworzy mechaniczną barierę, która zapobiega cofaniu się treści pokarmowej żołądka i redukuje wytwarzanie gazow żołądkowych. Działanie Gastrotuss: zapobiega refluksowi i dolegliwościom z nim zwiazanym ( zgaga, cofanie się treści pokarmowej, zapalenie przelyku, przewlekły kaszel, uczucie kuli, ciągłe odchrząkiwanie, zaburzenia mowy), regeneruje podrażniona śluzówkę przełyku, zapewnia jej ochrone, przyspiesza proces opróżniania żołądka, może być stosowany poprzez osoby starsze i kobiety w ciąży i karmiące piersią i dzieci, może być stosowany w połączeniu z innymi lekami. Stosowanie Jeśli lekarz nie zaleci inaczej: dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: jedna torebka po każdym głównym posiłku – 3 razy dziennie, dzieci poniżej 12. roku życia: pół albo jedna torebka po każdym glównym posiłku -3 razy dziennie. Sklad Alginian magnezu, symetykon, fruktoza, guma ksantanowa, miod, D-pantenol, ekstrakty zapachowe, Althea officinalis i Papaver Rhoeas, tlenek cynku, węglan sodu, wodorotlenek sodu, sól sodowa estru metylowego kwasu p-hydroksybenzoesowego, sól sodowa estru propylowego kwasu p-hydroksybenzoesowego, aromaty naturalne, erytrozyna (E 127), woda oczyszczona. System pokarmowy składa sie z przeróżnych części składowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które należycie odgrywają swoją rolę. Dolegliwości brudnych rąk wynikają z braku naszej higieny. Może być to również parę jednostek chorobowych takich jak Salmonella, Wirusowe zapalenie watroby typu A, Bakteryjne zapalenie jamy ustnej albo tasiemiec. Dolegliwości brudnych rąk przenosimy droga pokarmową na skutek braku dostatecznej higieny, i dlatego trzeba staranne myć rece wodą i mydłem.
System pokarmowy wypełnia ważna funkcję w ustroju czlowieka. Bez niego brakowałoby energii. Jelito cienkie ciągnie się od żołądka aż do jelita grubego, od którego odgranicza sie tzw. zastawką Bauhina. Jelito cienkie może być miejscem dalszych etapów procesu trawienia, w jego wnętrzu składniki sa poddawane działaniu enzymów pochodzących z watroby, z trzustki i własnej śluzówki jelita, które rozkładają je na elementy podstawowe. Zajmuje ono okolicę pępkową, podbrzuszną i obie okolice biodrowe a częściowo i miednicę mała. Jego długość wynosi ok. 4-6 m, średnica 3—5 cm. Jelito cienkie dzielimy na dwunastnicę (łac. duodenum), jelito czcze (łac. jejunum) i kręte (łac. ileum). Ścianki jelita cienkiego ściskają się automatycznie. Rytmiczne ruchy odcinków jelita służą do ugniatania i kruszenia pokarmu, przeciwstawne skurcze jelita służą dobremu zmieszaniu pokarmu a ruchy perystaltyczne, następujące falowo, przesuwają pokarm w kierunku jelita grubego.

Reklamy

One thought on “Czy czytaliście o – HERBAVEN RECEPTURY? – poczytajcie jakie mogą być opinie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s