Bez kozery DIEROL FORTE -można zawsze sprawdzić – OK? czy nie?

Zwykle okazyjnie pisze się na temat DIEROL FORTE i w naszej opinii powinno się to zmienić. Niżej kilka najważniejszych informacji o tym produkcie, mamy nadzieję, że będą przydatne.
Układ pokarmowy to układ połączonych funkcjonalnie narządów mających na celu czynności przekazywania odpowiedniej ilości wody i składników energetycznych.
  Dawkowanie

dzieci: 1 kapsułka dziennie,

dorośli: 1-2 kapsułki dziennie. Lekarz może podjąć decyzję o zastosowaniu preparatu

Lekarz może podjąć decyzję o zastosowaniu preparatu u niemowlat i małych dzieci w zależności od indywidualnego zapotrzebowania.

  Sposób użycia

Dzieci młodsze: kapsułkę należy otworzyć i wysypać jej zawartość do spożywanego poprzez maluch pokarmu.
Dzieci starsze i dorośli: kapsułke należy połknąć i popić wodą. Nie należy mieszać preparatu ze nadto gorącymi albo mrożonymi płynami/pokarmami.

  Uwaga

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przyjmowany pod nadzorem lekarza
Bezpieczeństwo stosowania Saccharomyces bulardii:
Badanie Costalos i wsp. (Early Hum Dev, 2003; 89-96) potwierdzilo, że stosowanie Saccharomyces bulardii może być bezpieczne także u wcześniakow. Po podaniu Saccharomyces boulardii stan flory jelitowej wcześniaków zbliżył się do stanu flory jelitowej u niemowląt karmionych piersią (grupa kontrolna). Saccharomyces boulardii podane doustnie żwawo osiąga stabilny stan w jelicie.
W przeciągu kilku dni po zaprzestaniu podawania może być wydalany z organizmu.

  Zastosowanie

Przy jednoczesnym podawaniu kilku różnorodnych antybiotyków profilaktycznie pacjentom podczas pobytu w szpitalu dorosłym

przy przewlekłej biegunce niemowlętom i dzieciom w każdym rodzaju biegunki osłonowo z antybiotykiem o szerokim spektrum działania jako profilaktyka zakażeń Clostridium difficile. Zakażenie Clostridium difficile występuje najcześciej jako następstwo stosowania antybiotyków o szerokim spektrum działania takich jak: cefalosporyny II i III generacji, penicyliny, klindamycyna, erytromycyna, emfoterycyna B, ryfampicyna, trimetoprim, metronidazol, aminoglikozydy i inne. Skuteczność Saccharomyces bulardii w zmniejszaniu nawrotów biegunki wywołanej poprzez Clostridium difficile Przyjmowanie Saccharomyces boulardii w skojarzeniu z wankomycyną i metronidazolem powoduje zmniejszenie ryzyka nawrotów biegunki wywołanej poprzez Clostridium difficile o 42% i zmniejsza ryzyko wystapienia rzekomo błoniastego zapalenia jelita grubego. Skuteczność Saccharomyces bulardii w zmniejszaniu ryzyka biegunki poantybiotykowej Przyjmowanie Saccharomyces boulardii równolegle z antybiotykiem w profilaktyce biegunki poantybiotykowej u dzieci w wieku od 6 miesięcy do 14 lat obniża ryzyko biegunki poantybiotykowej o 81%.

  Działanie

Działanie Saccharomyces boulardii: hamuje rozwój bakterii chorobotworczych, eliminuje (wymiata) bakterie chorobotworcze z przewodu pokarmowego, dezaktywuje toksyny wydzielane poprzez chorobotwórcze bakterie np. poprzez Clostridium difficile, utrzymuje spójność śluzowki jelit, stymuluje system immunologiczny, stymuluje produkcję krótkołańcuchowych kwasów tłuszczowych, które odgrywają fundamentalna rolę w procesie dojrzewania i odnowy komórek, stymuluje procesy dojrzewania i wymiany enterocytów jelita cienkiego, zmniejsza sekrecję wody i elektrolitów do światła jelita, dzięki czemu ogranicza utratę wody. Szczep Saccharomycies Boulardii posiada status bezpieczeństwa GRAS – Generally Recognized as Safe. Wysoka zawartość Saccharomyces boulardii di-erol™ zawiera 5 miliardów żywych liofilizowanych probiotycznych drożdży z rodzaju Saccharomyces boulardii. Ilość ta może być gwarantowana na koniec terminu przydatności preparatu.

Działanie standaryzowanego wyciągu z rumianku: zmniejsza ból i skurcze jelit, przyczynia się do poprawy samopoczucia, wspomaga trawienie, przywraca prawidlowe ruchy perystaltyczne, zapobiega wzdęciom, może być skutecznym środkiem wiatropędnym. Wyciąg z rumianku zawarty w preparacie di-erol™ nie wywołuje reakcji alergicznych – może być pozbawiony antekotulidu. Posiada status bezpieczeństwa GRAS – Generally Recognized as Safe

  Opis

Unikalne połaczenie substancji aktywnych Di-erol™ to również unikalne połączenie dwoch uzupełniających się składników:

saccharomyces boulardii

standaryzowany wyciag z rumianku

System pokarmowy można rzec składa się z zróżnicowanych fragmentów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które właściwie odgrywają rolę. Gastrolog odpowie m.in. na takie pytania: jakie objawy powinny świadczyć o chorobie wrzodowej, czy może nie leczone wrzody powinny być groźne dla naszego życia, na czym polega refluks żołądkowo-przełykowy, jakie produkty najbardziej szkodzą żołądkowi i czy może nieświeży oddech może być związany z chorobami żołądka. Skoro bóle żołądka coraz dużo częściej dają o sobie znać, stają się ostrzejsze i towarzyszą im nudności, biegunka, ogólne osłabienie, należy koniecznie zgłosić się do lekarza. Dolegliwości żołądkowe bywaja często bagatelizowane – bo to także przecież normalne, że skoro po trudnym dniu w pracy, tłustym posiłku i paczce wypalonych papierosów można dostać niestrawności.
System pokarmowy spełnia ważna funkcje w organiźmie człowieka. Bez niego zabrakloby pokarmu. Żołądek ma kształt workowaty, z przełykiem łączy się za pomocą wpustu żołądka (cardia ventriculi), a z dwunastnica łączy jego odźwiernik (pylorus ventriculi), otwór otoczony silną mięśniówką okrężną, która rozszerza się i zwęża w zależności od różnicy pH pomiędzy środowiskami. Bocznie od części składowej wpustowej widoczne może być dno żołądka przechodzące w trzon. Obie te części składowej obejmują łukowate dwie krzywizny: lewa większa i prawa mniejsza, będąca jakoby przedłużeniem ściany przelyku. Trzon żołądka ustawiony może być bardziej pionowo, podczas kiedy następująca po nim pewna część odźwiernikowa przebiega raczej poziomo. Otwór końcowy żołądka stanowi odźwiernik przechodzący w dwunastnice. Podział anatomiczny żołądka na trzon i pewna część odźwiernikową odpowiada jego czynnościom: trzon magazynuje pokarm i częściowo trawi, a pewna część odźwiernikowa przesuwa jego do dwunastnicy. Błona śluzowa żołądka tworzy liczne, wysokie fałdy o przebiegu podłużnym. Znajdują się w niej liczne gruczoly żołądkowe, wytwarzające m.in. kwas solny (gruczoły dna) i podpuszczkę (tylko u niemowlaków) i pepsynę.

Reklamy

One thought on “Bez kozery DIEROL FORTE -można zawsze sprawdzić – OK? czy nie?

  1. Bo na żołądek, na jelita, na to wszystko można kupić lekarstwo. Ważna może być również dieta. Skutecznia dieta na wątrobę – z diety należy wykluczyć wszystkie potrawy, ktore są źle tolerowane poprzez chorego i nasilają dolegliwości. Trzeba ograniczać spożywanie produktów tłustych, wzdymających, ostro przyprawionych i zawierających dużo błonnika. Dolegliwości może być naprawdę sporo. Na przyklad:Choroba Leśniowskiego-Crohna – Dolegliwość o podłożu immunologicznym, tkanki układu pokarmowego są atakowane poprzez system odpornościowy. Dolegliwość ta polega na tworzeniu się przewlekłych zmian zapalnych w tkankach jelita; zmiany te prowadzą do tworzenia sie owrzodzeń, zrostów i blizn, co powoduje trudności w trawieniu i wchłanianiu pokarmu w jelitach..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s