Czy czytaliście o – DOPPELHERZ AKTIV? – poczytajcie jakie są opinie

Zauważmy DOPPELHERZ AKTIV to jeden z tych produktów o których się raczej nie pisało. Zróbmy to na tym blogu. Ta charakterystyka nie jest obszerna.
Układ pokarmowy to system połączonych ze sobą narządów służących zapewnieniu przekazywania organizmowi właściwej ilości tlenku wodoru i substancji energetycznych.
  Opis

DOPPELHERZ AKTIV ESSENTIAVIT FORTE nasza wątroba pod kontrolą.
Wysoka dawka fosfolipidów sojowych (290 mg) wzmocniona witaminami z gr. B.:

regeneruje komórki wątroby,

wspomaga metabolizm wątroby,

ułatwia usuwanie toksyn i cholesterolu.

System pokarmowy sklada sie z rożnorodnych elementów : jelit, watroby, żoładka, i trzustki, które ewidnentnie spełniają swoją rolę. Warto zaprzyjaźnić się z ziołami, ktore nasz żołądek lubi: mięta, rumianek, majeranek, koper, imbir, siemię lniane – powinny oddać nam nieocenione usługi, łagodząc dolegliwości trawienne. Dobrą propozycją są również gotowe suplementy, oparte przecież głównie na naturalnych składnikach, dobroczynnych nie jedynie dla śluzówki żoładka, ale dla całego, długiego i skomplikowanego układu pokarmowego. Skoro z kolei zgaga, bóle czy może niestrawność trwaja dłużej niż parę dni – nie ma rady, trzeba iść z tym do lekarza. Coś, co wydaje się cierpieniem z przejedzenia, czesto może być oznaka poważnych dolegliwości wątroby, trzustki albo pierwszym sygnałem wrzodów żołądka albo dwunastnicy. Niestety, kłopoty żołądkowe nie zaczynają sie i nie kończą na ostro doprawionym bigosiku i czwartej porcji tortu z kremem. Dla nielubiących dentysty będzie to także wieść straszna, ale chore nasze zęby rownież powinny zaszkodzić żołądkowi – po pierwsze są rozsadnikiem bakterii, siejąc je po całym organizmie, po drugie, braki w uzębieniu utrudniaja prawidłowe rozdrobnienie jedzenia w ustach, a niestarannie pogryzione jedzenie dlużej będzie zalegać w żołądku, po trzecie nareszcie – śluzówka również nie lubi dużych kawałków pokarmu, bo powinny ją uszkodzić i spowodować nadżerki, a to także zatem już prosta droga do wrzodów żoładka.
System pokarmowy pelni ważna rolę w organiźmie człowieka. Bez niego brakowałoby nam energii. Nasza wątroba może być gruczołem wchodzącym w sklad układu pokarmowego, bo obok innych ważnych funkcji niezbednych dla metabolizmu, produkuje żółć, wydzielinę potrzebna do trawienia tluszczy. Gromadzi się ona w woreczku żółciowym, następnie, po każdym posiłku, przelewa się do wnetrza jelita cienkiego poprzez drogi żólciowe.

Reklamy

One thought on “Czy czytaliście o – DOPPELHERZ AKTIV? – poczytajcie jakie są opinie

  1. Nie mam ochoty pisać na temat tego produktu Doppelherz. Chcę skrobnąć parę słów o czymś z zupełnie innej beczki. I co należy wiedzieć o dolegliwościach układu pokarmowego? Dolegliwości ze strony ukladu pokarmowego stanowią jedną z najczęstszych przyczyn, dla których zgłaszamy się do gabinetu lekarza. Znaczna większość stanowi oznakę tak zwanej niestrawności, spowodowanej przejedzeniem, nietolerancją pewnych pokarmów itp. Jednakże pewna cześć objawów może być sygnalem poważniejszych schorzeń, do ktorych zaliczamy pomiędzy innymi: chorobę wrzodową żołądka i dwunastnicy, chorobę refluksową, zespół jelita drażliwego, nowotwory żołądka czy może jelita grubego, a rownież kamicę żółciową, ostre wirusowe zapalenie wątroby i jej marskość i ostre i przewlekle zapalenie trzustki. Jeśli cierpiny na choroba ukladu pokarmowego, to również istotna może być dieta. Wrzodziejące zapalenie jelita grubego to również dolegliwość zapalna o nieznanej przyczynie, która charakteryzuje sie wystepowaniem krwawych biegunek. Podstawa leczenia właściwego tej jednostki chorobowej może być farmakoterapia. Co należy jeść, by złagodzić objawy choroby? Chorym na wrzodziejące zapalenie jelita grubego, u ktorych objawy chorobowe ustąpią badź ulegną zlagodzeniu, zaleca się stosowanie diety latwostrawnej z ograniczeniem tłuszczów i błonnika pokarmowego (ze względu na upośledzone trawienie i wchłanianie tluszczów). Mleko należy podawać głównie w formie jogurtów, kefirów, chudych serów twarogowych, bo w większości przypadków może być ono źle tolerowane poprzez chorych (powoduje biegunki, kurczenie i przelewanie w jelitach).

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s