Oczywiście GASEC 14 -przed zażyciem zapoznaj się z dołączoną ulotką a także podpytaj farmaceutę

Zwykle tylko czasami mówi się na temat GASEC 14 i w naszym odczuciu warto to zmienić. Niżej parę ważnych danych w tym temacie, wyrażamy nadzieję, że będą pomocne.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie narządów służących zapewnieniu przekazywania organizmowi właściwej ilości tlenku wodoru i substancji energetycznych.
  Działanie

Pobudza jelita do pracy

Pozwala utrzymać regularność wyprożnień

Wspomaga naturalną mikroflorę jelit

Laxinat utrzymuje skuteczność także przy długotrwałym stosowaniu.

  Opis
Laxinat to również jedyny preparat błonnikowy wzmocniony działaniem suszonych śliwek i moreli. Zawiera w swoim składzie nasienie i łupinę babki jajowatej i inulinę.
System pokarmowy sklada sie z zrożnicowanych elementów : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które ewidnentnie wypełniają rolę. Na sprawność funkcjonowania układu pokarmowego składają się 3 podstawowe układy. Skurcze i ruchy robaczkowe jelita są kontrolowane przez: system nerwowy, hormony (wydzielane poprzez układy – pokarmowy i płciowy) i samą treść pokarmową (znajdującą się w jelitach – np. błonnik). Zachowanie układu pokarmowego w różnorodnych sytuacjach stresowych świadczą o ogromnej roli układu nerwowego w regulacji pracy jelit. Może to także wskazywać, że typ osobowości i czynniki emocjonalne mają swój poważny udział w powstawaniu zaburzeń chorobowych. Stany niepokoju sprzyjają biegunkom, a strach i przygnębienie wywołują zaparcia. Niedrożność jelit (ileus, bowel obstruction) może być to także stan chorobowy, w którym dochodzi do zatrzymania przechodzenia treści pokarmowej poprzez jelita. Stan ów może być wynikiem zamknięcia światła jelita poprzez różnego rodzaju przeszkody (niedrożność mechaniczna) albo zahamowania prawidłowej perystaltyki (niedrożność porażenna).
System pokarmowy pelni ważną funkcję w ustroju człowieka. Bez niego brakowałoby pokarmu. Do przyswojenia zdecydowanej większości pożywienia (bialka, tłuszcze i węglowodany) konieczne może być trawienie. W jego wyniku zachodzi proces rozkladu do substancji prostszych, ktore podlegają wchłanianiu. Pokarmy sa trawione za pomocą soków wydzielanych poprzez różne gruczoły. Ślinianki i gruczoły ślinowe produkują ślinę, ktora zawiera amylazę ślinową. Błona śluzowa żołądka wydziela sok składający się głównie z kwasu solnego i pepsyny, jelito cienkie — tzw. sok jelitowy. Soki te różnią sie składem i czynnościa. Oprocz tego do jelit wydzielają dwa ważne gruczoly – nasza wątroba (żółć) i trzustka (sok trzustkowy). Strawione składniki pokarmu ulegają wchłanianiu; odbywa się ono głównie w jelicie cienkim, a w jelicie grubym wchłaniane są jedynie niektóre substancje, jak np. woda i sole mineralne.

Reklamy

One thought on “Oczywiście GASEC 14 -przed zażyciem zapoznaj się z dołączoną ulotką a także podpytaj farmaceutę

  1. Zupełnie niesamowite historie w tym miejscu popisujcie aż się czasami chce posłuchać. No ale ja nie o tym. Czy słyszeliście , że wystarczy jedynie się zdrowo wziąć za siebie by dożyć do dziwięćdzisiątki? Da się wówczas dożyć do emerytury. Przysięgam!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s