Nowinka czy nie nowość – NORMOLAX CONTROL opiszmy co o nim myślimy

Zwykle rzadko mówi się na temat NORMOLAX CONTROL więc naszym zdaniem powinno się to zmienić. Niżej parę najważniejszych informacji na ten temat, mamy opinię, że staną się pomocne.
Układ pokarmowy to układ połączonych ze sobą narządów mających na celu czynności przekazywania właściwej ilości H2O i składników energetycznych.
  Skład
1 kapsułka zawiera 78,95 mg wyciągu suchego z kory kruszyny (5 – 7 : 1), co odpowiada 15 mg glikozydow antracenowych w przeliczeniu na glukofrangullinę A.
  Sposób użycia
Dzieci powyżej 12 lat i dorośli: 1 raz dziennie po 1 – 2 kapsulki wieczorem, po ostatnim posiłku. Działanie przeczyszczające następuje przeciętnie po 8 – 12 godzinach od zastosowania leku (następnego dnia rano). Przy pierwszym stosowaniu zaleca się przyjąć 1 kapsułke produktu. W przypadku, kiedy przyjęcie 1 kapsulki powoduje działanie przeczyszczajace, nie zwiekszać dawki. Jeśli nie nastapi dzialanie przeczyszczające, można zwiększyć dawke do 2 kapsulek leku na dobe. Właściwą dawką indywidualną może być najniższa dawka niezbędna do uzyskania miękkiego stolca. Nie zaleca się stosowania produktu leczniczego dużo częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu i poprzez okres dluższy niż poprzez 1 – 2 tygodnie. Maksymalna dawka dobowa glikozydów antracenowych wynosi 30 mg. Może być to także rownoważne 2 kapsułkom preparatu Normolax control.
  Przeciwwskazania
Leku nie należy stosować u pacjentów z nadwrażliwością na korę kruszyny. Nie należy stosować w niedrożności, zwężeniu albo atonii jelit, zapaleniu wyrostka robaczkowego, w stanach zapalnych okrężnicy (choroba Crohna, wrzodziejace zapalenie okrężnicy), w bólach brzucha o nieznanej przyczynie, odwodnieniu organizmu na skutek utraty wody i elektrolitow. Nie stosować u dzieci poniżej 12 lat.
  Opis
NORMOLAX CONTROL produkt stosowany jako środek przeczyszczający do krótkotrwałego stosowania w zaparciach.
System pokarmowy można rzec składa się z zrożnicowanych części składowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które bardzo dobrze spełniają role. Nabawienie się dolegliwości wrzodowej może doprowadzić na stół chirurgiczny, a zaniedbanie schorzenia – okazać się śmiertelnym błędem. Wrzody jesteśmy w stanie usunąć, ale sama dolegliwość wrzodowa będzie nam towarzyszyć do końca życia. Wrzody powinny się pojawiać i znikać. Chorobę wrzodową można porównać do kwiatka stojacego na oknie, który zawsze może być zielony, ale czasem zakwita – to również zakwitanie to również może być zaostrzenie dolegliwości wrzodowej. Kwiatek może zwiędnąć, ale cały czas żyje – podobnie jak choroba, która cały czas sie utrzymuje. Wystarczą odpowiednie warunki, np. niezaprzestanie palenia papierosów czy może również nagminne spożywanie cieżkostrawnych produktów, stres, by dolegliwość odnowila sie.
System pokarmowy pełni istotną funkcje w ustroju. Bez niego zabrakłoby energii. Pokarm przesuwany może być do żołądka. Błona śluzowa tego organu odpowiedzialna może być za wydzielanie soku żołądkowego, w którego skład wchodza: kwas solny i pepsyna. Pokarm ulega dalszemu strawieniu, a następnie zostaje przesunięty do jelita cienkiego. Jelito cienkie wydziela sok jelitowy, a również do jelita wydzielane są: żółć produkowana w wątrobie i sok trzustkowy produkowany w trzustce. Pokarm podlega dalszemu trawieniu. Strawiony pokarm może ulec wchłonięci proces ow odbywa się głównie w jelicie cienkim. W jelicie grubym wchłaniane są: woda i sole mineralne.

Reklamy

One thought on “Nowinka czy nie nowość – NORMOLAX CONTROL opiszmy co o nim myślimy

  1. Skoro chorujesz na choroba układu pokarmowego, to również ważna może być dieta. Zespól jelita drażliwego polega na pojawianiu się u pacjenta bólów brzucha, wzdęć, biegunki na zmianę z zaparciami bez uchwytnej przyczyny. Jakie są zalecenia dietetyczne w tej chorobie? Czy może wlaściwa dieta rzeczywiście pomoże zlagodzić objawy? W zależności od typu zespołu jelita drażliwego, z jakim mamy do czynienia, można zastosować wypróbowana diete. U osób z postacią zaparciową bardzo dobrze działa właściwa dieta z dużą zawartością błonnika. Przede wszystkim poleca sie im spożywanie owsa i jęczmienia i owoców: moreli, wiśni, śliwek, bananów i grejpfrutów. W postaci biegunkowej wskazana może być właściwa dieta ubogoresztkowa.Ponadto, posiłki powinny być regularnie przyjmowane i składać się z niewielkich porcji.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s