Czy słyszeliście o – AFLOFARM olej? – poczytajcie jakie bywają opinie

Czasami nie pisze się o AFLOFARM olej. I to nie dziwi, bo bywają łatwiejsze informacje. Jednakże my uczynimy wyjątek od owej zasady i omówimy ten produkt.
Układ pokarmowy to tzw. układ połączonych funkcjonalnie organów służących zapewnieniu przekazywania odpowiedniej ilości tlenku wodoru i składników energetycznych.
Wskazania
Olej rycynowy stosuje się w przypadku ostrych i przewlekłych zaparć. Drażniąc ściany jelit działa mocno przeczyszczająco. Wypróżnienie następuje zwykle po 2-6 godzinach od podania.
 
Przeciwwskazania
Okres ciąży.
Uwaga
Nie stosować w przypadku niewyjaśnionych dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego.
 
Interakcje
Wzmaga dzialanie olejków lotnych. Ostre przyprawy nasilą działanie drażniące.
 
Działania niepożądane
Drażni jelito cienkie, następuje przekrwienie jelita grubego i narzadów miednicy mniejszej.
 
Przechowywanie
Przechowywać szczelnie zamknięte w chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.Chronić od światła.
 
Sposób użycia
Dorośli: 10-20g (1-2 łyżki) jednorazowo.Dzieci w wieku 7-14 lat: 5-10g (1-2 łyżeczki) jednorazowo.Przeczyszczenie następuje po 2-6 godzinach. System pokarmowy można rzec składa sie z rozmaitych części składowej : jelit, wątroby, żołądka, i trzustki, które bardzo dobrze spełniają swoją rolę. Dolegliwości brudnych rąk wynikają z braku naszej higieny. Może być to również pare jednostek chorobowych takich jak Salmonella, Wirusowe zapalenie watroby typu A, Bakteryjne zapalenie jamy ustnej albo tasiemiec. Dolegliwości brudnych rąk przenosimy droga pokarmowa na skutek braku dostatecznej higieny, i dlatego trzeba staranne myć ręce wodą i mydłem.
System pokarmowy spełnia ważną rolę w organiźmie człowieka. Bez niego zabrakłoby energii. Trzustka to także gruczoł przyłączony do układu trawiennego, produkuje bogaty w enzymy sok, który rozkłada składniki pokarmowe. Stanowi też pewna część ukladu hormonalnego, produkuje ważny hormon – insulinę i glikogen. Trzustka może być wydłużonym, stożkowatym narządem umieszczonym poziomo w górnej części składowej jamy brzusznej. Jej najwieksza pewna część nosi nazwe głowy i otoczona może być dwunastnica.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s